Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi történt köztünk? Vissza...

Mi történt köztünk? Vissza lehet ezt még csinálni? (hosszú story)

Figyelt kérdés
Egy tipikus fiú lány barátságom volt eddig, sőt ő volt a legjobb barátom. Egy nap elhívott inni kettesben. Most először volt ilyen , de belementem miért is ne alapon. Amikor odaértünk, azt mondta , hogy igyak nyugodtan, majd ő vigyáz rám, ezért nem fogtam vissza magam. Ő nem ivott szinte semmit mert "neki vigyáznia kell rám". Amikor már egy kicsit volt a fejemben, elkezdett puszilgatni. Mindig is puszilgatni szokta az arcom, de ekkor valahogy közelebb puszilt a számhoz. Nem csókolt meg csak mintha arra készülne. A következő amire emlékszem, hogy a nyakamat csókolja (tudta, hogy az a gyenge pontom). Ez után ellöktem magamtól én mondtam, hogy menjünk haza. Mindez úgy történt, hogy neki barátnője volt, akiről azt állította hogy élete első szerelme(még most is együtt vannak). Másnap azt mondtam neki, hogy nem emlékszek semmire, hogy enyhítsem a kínos helyzetet. Valamiért ezek után nagyon eltávolodtunk egymástól, szinte alig beszélünk. Hiányzik mint barát és vissza szeretném kapni. Mit tegyek?

2018. febr. 3. 19:01
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Ha te tényleg a barátodnak nevezel ilyen embert, aki megvárja míg leiszod magad, aztán kihasználva a helyzetedet rád mászik, akkor veled is nagy zűr van.
2018. febr. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

“Egy tipikus fiú lány barátságom volt eddig”

Hát ez tényleg az volt. Végig azért volt veled, mert leste az alkalmat, hogy mikor lesz végre szex. Barátkozósdi közben kiszedte belőled, hogy mi a “gyenge pontod”. Az alkalom csak nem jött, hát besegített a sorsnak, leitatott téged. Nem volt és ha igazán jó nő vagy, akkor soha nem is lesz fiú barátod.


(Egy megjegyzés: lánybarátoknak is elmondod, hogy mire izgulsz fel? Nem volt gyanús, hogy szex a téma a “haveroddal”?)

2018. febr. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem kéne egy ilyen barát...
2018. febr. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Jaj, ezek a fiú-lány barátságok... én is tudnék mesélni...

Komolyan kíváncsi lennék, hogy volt-e már olyan, hogy valamelyik félnek még ha titokban is, ne lett volna ebből fájdalma előbb- utóbb. Szerintem ösztönök miatt szinte mindig lesz. Most azt képzeltem el, hogy ha fiúként egy olyan lány lenne a legjobb barátom, akit egyáltalán nem tartok vonzónak, még akkor is kialakulna idővel valami, ami megbonyolítja a dolgokat. Olyasmi ez, mint a pszichológus-páciens közti érzelemátvitel.

2018. febr. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Kistál_és_a_bor válasza:

Gondolom nem kaptad vissza őt, mint ”barátot”..

Vagy de..?

2021. szept. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!