Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Vége ennek a barátságnak?

Vége ennek a barátságnak?

Figyelt kérdés

Régebben nagyon jóban voltunk bármit meg beszéltünk egymással esténként órákat beszélgettünk sokat buliztunk együtt.


Aztán elköltözött másik városba és nagyon lecsökkent a kapcsolatunk. Aztán amikor szakított a barátjával akkor hozzam fordult de újra össze jöttek és szerintem lekoptatott. Mostanában megint gyakrabban beszeltunk (végleg szakítottak) de ugy érzem csak akkor keres ha jobb dolga nincs.


Az elmúlt hetekben többször is kerestem chaten mert rendszeresen ebben a másik városban járok de vonakodott találkozni általában arra hivatkozott hogy fáradt és másnap dolgoznia kell.


Most hogy így leírtam úgy érzem hogy ennek a baratsagnak vége. Szerintetek ? Hagyjam vagy ne? Ha ne, akkor mit tehetek?



2018. febr. 10. 13:20
 1/3 anonim válasza:
fiú-lány barátság?
2018. febr. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen de meleg vagyok szóval ez nem játszik
2018. febr. 10. 16:14
 3/3 anonim válasza:
Nekem volt ilyesmi, es en megszakitottam a kapcsolatot vele, tobb mint ot honapja. Es nem lett tole rosszabb az eletem, megvagyok nelkule. Szerintem probalj meg elobb beszelni vele, eloben. Ha ez nem sikerul, vagy rosszul sul el, akkor vege. De ha te megkerdojelezed magadban, hogy ez egy jo baratsag-e, akkor nem az.
2018. febr. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!