Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tanácsoltok? Van így értelme?

Mit tanácsoltok? Van így értelme?

Figyelt kérdés
Van egy lány, júliusban ismertem meg interneten, közös a kedvenc zenekarunk, bejelöltem és elkezdtünk beszélgetni. Augusztusban találkoztunk, majd megszakadt a kapcsolat, mert úgy éreztem, nem érdeklem. A lényeg viszont az, hogy 2 hete ismét ráírtam, egész jókat beszélgettünk. Rá pár napra pedig írta, hogy egy fiút koptatott le, majd elküdte a screenshotot is, amiben volt egy olyan mondat, hogy neki más fiú tetszik. 1 hete találkoztunk, moziztunk, beszélgettünk, a végén adtam neki egy kisebb ajándékot, majd elköszönéskor megöleltük egymást. Egész idő alatt nevetgélt(még ha nem is mondtam olyat). Bejövök neki szerintetek? Viszont facen elég keveset beszélünk, itt valahogy nem tud megnyílni, unalmasak a beszélgetések. Csak pár szót tudunk váltani, mert akármit kérdezek, röviden válaszol. Kicsit rossz érzés, mert eléggé beleéltem magam. Mit tegyek?
2018. febr. 11. 19:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Hívd el megint valahová. Lehet hogy nem szeret chatelni.
2018. febr. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne legyel mar pocs, smarold le es megtudod.
2018. febr. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy élőben szeret ismerkedni, beszélgetni, a neten kevésbé. Ilyen is van
2018. febr. 12. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Hívd el ujra valahová, ki fog derülni, hogy bejössz- e neki.
2018. febr. 12. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!