Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lehet még barátnőnek nevezni...

Lehet még barátnőnek nevezni az ilyet?

Figyelt kérdés
Mindig mindennek úgy kell történnie ahogy ő elképzeli, ha más programom van akkor megsértődik, elkezd flegmázni, ha messengeren próbálok vele beszélgetni, valami vicceset mesélek neki, akkor csúnyán beszél velem, és hogy kit érdekel, többször volt már olyan, hogy velem kapcsolatos dolgot írtam, vagy egy regényt, és mintha nem is érdekelné elkezdett másról dumálni, ha megkertem jöjjön el velem egy adott helyre ahova nagyon szeretnék, akkor megint csak flegmázott, már hetek óta nem tudunk rendesen beszélni mert örökké keres valamit amin össze tudunk veszni, kb. 8 hónappal ezelőtt kezdett megvaltozni a kapcsolatunk, előtte évekig legjobb barátnők voltunk.
2018. febr. 12. 20:52
 1/6 anonim ***** válasza:
60%

Azt hittem a csajod! XD

Bunkó ribi! Hamarosan az ő tökéletes világa is össze fog tőrni, aztán pofára fog esni! Én az ilyeneket nem tekintem "barátnak"!

20/F

2018. febr. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem a csajom😂😂

Hát igen az ilyen nem barát, a kapcsolataimra is irigy

2018. febr. 12. 21:06
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Vagy próbálj meg rájönni hogy miért változott meg és az alapján kezelni a helyzetet, vagy hanyagold. Majd megtudja hogy tőled jobb barátnője nem lesz.
2018. febr. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
#3 ha csúnyán beszél velem, még én írok neki akkor is, hogy mi a probléma vagy mi a gond, de nem mond semmit. Amikor össze vesztünk úgy komolyabban tavaly, akkor 1 hónapig nem beszéltünk, utána meg kibekultunk de minden más volt, és most már csak egyre rosszabb.
2018. febr. 12. 21:59
 5/6 anonim ***** válasza:
nem .Ha az önzősége keveredik az irígysêggel akkor ne is szàmits rAm neg sztem az is benne lehet a pakliban hogy neked vannak màs baràtaid akiket ő nem csipàz és lehet ez fordítva is .
2018. febr. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
#5 neki rajtam kívül egy barátja van, de nincs vele semmi bajom, soha nem is szidom. Viszont ő nem szereti a barátaim, az egyiket különösen nem, pedig nem is ismeri.
2018. febr. 13. 22:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!