Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Kérhetek véleményeket ezzel...

Kérhetek véleményeket ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Arról lenne szó hogy én 27 éves vagyok és egy szociális szállón élek. Még tavaly előtt kirendeltek nekem egy szociális munkást aki kb velem egykorú, lelkész. Nagyon kedves. Most egy kb másfél év után megkerestem mert nagyon szimpatikus volt, mert azóta elment a szállóról. Facebookon jelöltem be és írtam neki , örült neki és azt mondta mivel megszűnt a hivatalos közeg, tegeződjünk, stb. Meg egyáltalán nem zavarja ha irok neki. Csak annyit mondott hogy ő időszakosan felfüggeszti a facebookjat, úgyhogy ha nem latom az ismerősök között akkor ne ijedjek meg, senkit nem tilt le. A kérdésem az, hogy először ismerjük meg jobban egymást , és ha már többet beszéltünk akkor felhozhatom e hogy esetleg cseréljünk telefonszámot vagy email cimet? Nem akarok nagyon kapkodni az az igazság. Jól gondolom hogy kell egy kis idő? Csak ilyenkor mindig aggódok nehogy nemet mondjon. Bár ha lelkész akkor szerintem nyitott az emberek felé. Esetleg kérhetek véleményeket hogy hogy lenne a legjobb? A telefonszámmal nem kezdhetem rögtön:) köszi a válaszokat!
2018. febr. 15. 22:13
 1/2 anonim válasza:
Szerintem ne reagald tul, orulj neki h van egy ember akinek esirhatod a dolgaidat. Valoszinuleg o a munkaja miatt foglalkozik meg veled es ugy tunik jol csinalja. Arra vigyazz h ne told tul magad, ne akaszkodj ra, tudd elfogadni ha eppen nem er ra vagy valamire azt mondja h ez mar sok neki vagy nem tud veled eppen annyit foglalkozni. Valoszinuleg van eleg erzelmi intelligenciad, mert fel tudtal tenni egy ilyen kerdest, tehat erzed, hogy vannak az ilyen kapcsolatban buktatok. Szerintem ne alakits ki vele tul szoros kapcsolatot.
2018. febr. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Most akkor fiú vagy s paptól akasz valamit,de mit azt mèg nem tudod de szám az kéne.Jól mondom?
2018. febr. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!