Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nektek mi a véleményetek?...

Nektek mi a véleményetek? Hogyan tudnám észhez tériteni?

Figyelt kérdés

A legjobb baràtnőmről van szó,màr sok éve batàtnők vagyunk ,rengeteg dolgot àtéltünk màr együtt jót és rosszat is.

Pàr éve meg ismerkedett egy pasival azóta is együtt vannak.A gond az,hogy a pasi miatt ő is nagyon meg vàltozott,elzàrkózott a vilàgtól.Altalàban sokat veszekednek és mindig az az ok ,hogy a làny menni akar bulizni vagy akàr csak hozzànk délutàn és az a pasinak nem tetszik,a lényeg,hogy olyankor nem beszélnek 2-3hétig akkor a baràtnőm folyton nàlunk van ,itt is alszik ,szinte,mintha màr itt élne ,én persze örülök neki,viszont,amikor kibékülnek ,mintha mi nem is léteznénk ,se nem jön,se nem hiv.Màr nem talàlkoztunk 2hónapja,pedig 3utcànyira lakunk egymàstól.Próbàltam màr vele többször is beszélni ,fel hìvni a figyelmét arra,hogy a pasi csak rosszat tesz vele ,persze azt is mondtam,hogy nem jól esik,hogy amikor együtt vannak én meg szünök létezni,mire ő azt felelte,hogy azért nem megy sehova még hozzànk sem,mert a pasi nem akar ,ha ő maga jönne csak össze vesznének ő pedig bele fàradt màr az àlandó vitàkba.Panaszkodott màr arról is,hogy mindent ő fizet,ha mennek valahova,ezt én magam is tudom ,mert ott voltam és ezért sem megy sehova.Tudom,hogy nagyon szereti ,mert külömben nem lenne folyton otthon ,mert amugy nem olyan tipusu làny.Nem szeretném elvesziteni azért,mert sosem talàlkozunk,nem szeretném,ha eltàvolodnànk egymàstól a pasia miatt.


2018. febr. 16. 01:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Barátnődnek sikerült bele esnie egy mérgező kapcsolatba. Mintha csak az én jó barátnőmről olvasnék, ott szint így megy. Én azt vettem észre hogy általában minél nagyobb az ellenerő annál jobban mennek egymáshoz ezért inkább nem foglalkozom a kapcsolatukkal, ha szóba jön hogy jaj de kis cuki volt miután 2 hét vita után egyszer szépen néz rá közömböt színlelek. Viszont az is benne van a pakliban hogy ez egy olyan barát akinek csak akkor kellesz ha baj van
2018. febr. 16. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Magától kell, hogy kijöjjön ebből a "kapcsolatból", ahol a párja úgy akarja birtokolni, hogy lelkileg zsarolja, ha elmegy valahova...
2018. febr. 16. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez ellen te nem sokat tehetsz, ha a barátnőd nem jön rá, hogy a párja csak uralkodni akar rajta. Megszabni, hogy mikor mit tehet, hová mehet. Ráadásul még ki is használja, ha neki kell fizetnie, amikor mégis mennek valahova.
2018. febr. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!