Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egyedülálló nők megérzik,...

Egyedülálló nők megérzik, vagy hogyan fogadják, ha egy férfi barátkozni szeretne?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy lánnyal, aki egyedülálló, én pedig nem. Nagyon szimpatikusak vagyunk egymásnak, beszélgetésből ez kiderült. Szivesen venném ha barátok lehetnénk mert van közös téma és sok hasonló gondolatmenet.

Ő viszont elég távolságtartó, és az első igen jó és nyitott beszélgetés után már nem igazán akar beszélgetni. Nem kerül, látom hogy érdeklem ha összefutunk, köszön kedvesen, de megy is tovább, nem áll meg egy pillanatra sem. Ezt ugye úgy veszem hogy nem akar velem beszélgetni én pedig nyilván nem erőszakoskodom, mert ha nem, hát nem.

Talán ő többet szeretne és látja hogy én nem? Vagy azt gondolja hogy én akarok többet, miközben párom van és ezt nem tartja jó dolognak?

(Találkoztunk már úgy is hogy én a párommal voltam és mosolyogva ráköszöntem, hogy lássa, nem titkolok senki előtt semmit. Nagyon kedvesen köszönt vissza mindkettőnknek.)

Sok lánybarátom van és jól működik, de ez nekem kiismerhetetlen. Nők, ti hogyan gondolkodtok hasonló helyzetben?



2018. febr. 16. 08:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát kitudja, ez tényleg bármi lehet. Nem bír, azt hiszi hogy többet akarsz, ő akar többet, nem hisz a fiú lány barátságban, szégyenlősebb fajta, siet amikor találkoztok ezért nem ér rá csevegni. Ezer oka lehet, te maradj normális azt majd meglátod hogy merre megy a kapcsolatotok.
2018. febr. 16. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
21%

Teljesen mindegy, hogy ÉN vagy egy másik nö hogyan gondolkodik, ebböl még azt nem fogod megtudni, hogy az ismerösöd mit és hogy gondol/érez.

Márcsak azért is, mert ha netán ö félig szerelmes beléd, egész másként áll a témához, mint én, aki nem is ismerlek.


A legegyszerübb, ha beszélsz vele egész nyíltan, hogy EMBERKÉNT nagyon szimpatikus, barátságot szeretnél vele, de TÖBBET NEM.


Erre vagy megkönnyebbül és folytatja a barátkozást, vagy letöri, és megszakítja a kapcsolatot.


De a helyzetet mindenképpen tisztázod

2018. febr. 16. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem is tisztáznod kellene a helyzetet. Nehogy azt gondolja, hogy te a barátnőd próbálod megcsalni vele és elkönyveljen egy szemét alaknak.
2018. febr. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
77%
Én nagyon jól fogadom, csak sajnos szinte mindig azt tapasztalom meg, hogy a férfiak java nem barátkozni szeretne. Talán emiatt egyes egyedülálló nők kiábrándulnak sok barátságból, megszokják, hogy minden ilyen barátság mögöttes szándékon alapul.
2018. febr. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Az is lehet ő többet is eltudna képzelni veled és emiatt távolságtartó,mert nem szeretne belebonyolódni semmibe sem ami egyoldalú maradna.Saját tapasztalatból távolságtartó szoktam lenni azokkal a férfiakkal akiket megismerek,felkeltik az érdeklődésemet,de kiderül van barátnőjük.Pl.hétvégi képzésen közelebb kerültünk egymással valakivel,akivel már régebb óta is ismertük egymást.Komoly és mély dolgokról is beszélgettünk.Volt,hogy meghivott enni,ha volt időm előadás után a buszig sétált velem,közös programra is elmentünk.Halványan,de adott jelzéseket,hogy lehetne valami köztünk.Utána összejött egy elvált nővel,aki ráadásul a településemn lakik,ki is költözött ide.Ritkán,de ha látom is igyekszem elkerülni,hidegen viselkedek vele,ha nagyon nem muszály nem is üdvözlöm,nem veszem figyelembe.Lehet ez nem szép,de én akkor többet éreztem iránta.Mint kiderült ő több nővel is ismerkedett,keresgélt valószínűleg nem én voltam a megfelelő számára.Azóta férfiakkal nem szívesen megyek bele mélyebb barátkozásba.
2018. febr. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
81%
Ha neked van párod, akkor biztosan szeretné megtartani a három lépés távolságot. Legalábbis én ezt tenném.
2018. febr. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
54%

Jaj, csak “tisztázást” ne. Eleve hülyén veszi ki magát, ha “köszön kedvesen, de megy is tovább, nem áll meg egy pillanatra sem“ te meg rohansz utána, hogy -Hé Anna, én csak barátkozni akarok, nem akarlak megdugni, nem is tetszel nekem, foglalt is vagyok, csak olyan jót beszélgettünk a múltkor!


Továbbá életem legmegalázóbb pillanata volt, mikor valaki ezt “tisztázta” velem. Hárman léptünk be egyszerre egy munkahelyre, mi újak összetartottunk, a régiek hajlamosak voltak összezárni, hát legalább egymáshoz szólhattunk. Ők ketten összemelegedtek, erre egyszer csak elémpattan a srác, aki soha, egy pillanatra sem tetszett, és közli velem, hogy ő nem akar tőlem semmit. Jézus, mintha én kínálgattam volna neki bármit... soha ne csinálj ilyet egy nővel, ha nem üldöz akaratod ellenére. Undorító, megalázó helyzetbe hozod. A viselkedéseddel mutasd ki a szándékaidat.

2018. febr. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
57%
Az előző válaszolóhoz kapcsolódóan,itt fölösleges bármit is tisztázni.Nem vagytok olyan közeli ismerősök.Attól,hogy egyszer jól elbeszélgettetek nem jelenti,hogy kell is azt folytatni.Az érthető,hogy ha szimpatikus az egyénisége szívesebben megismernéd közelebbről is,de ha ő nem nyitott erre,tartja a távolságot akkor nincs más mint ezt elfogadni.Nekem pl.szimpatikus a fogorvosom,tegeződünk is,váltottunk pár szót más dolgokról is,még sem jutna eszembe keresni a társaságát barátkozás céljából még akkor sem ha szívesen megismerném az egyéniségét.Van az úgy sokszor az életben,hogy valakit szimaptikusnak tartunk vagy bennünket tartanak annak és még sem alakul ki belőle barátság.Lehet akkor sem ha egyébként mindkét fél szimpatizálja a másikat.Egyszerűen azért mert olyanok a körülmények.Lehet ez áll fenn a te esetedben is.
2018. febr. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
57%
Nen lehet, hogy a lány visszhúzódó és azért nem megy oda hozzád, mert "nem akar zavarni"? Csak magamból indulok ki.
2018. febr. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én pont, hogy azt feltételezem nagyon naivan minden férfiról, hogy barátkozni szeretne. Akkor jövök rá, hogy nem, amikor már próbál lekapni...

Azok alapján, hogy kedves veled is és a pároddal is, valószínűleg csak ilyen, nem kezdeményez szívesen.

2018. febr. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!