Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Normális ha egy csomószor...

Normális ha egy csomószor akar velem találkozni barátnőm, akarja hogy menjek hozzájuk stb, de mikor ott vagyok a barátjával beszél egy csomot neten? (Friss a kapcsolata, nekem nincsen most)

Figyelt kérdés

2018. febr. 16. 17:02
 1/4 anonim ***** válasza:
"Pótkerék" barát vagy:DDD
2018. febr. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mármint?
2018. febr. 16. 20:05
 3/4 A kérdező kommentje:

Ha lenne barátom meg mikor volt akkor én is sokat telefonoztam. Ez baj? És én akárki van ott ha telefonozni akarok akkor telefonozok. Van mikor ha valaki beszél hozzám akkor is.

Egyébként kérlek fejtsd ki mire gondolsz ezzel..??

2018. febr. 16. 20:07
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha te is ilyen vagy, akkor mi a problémád??? Kapod, amit adsz...ez nektek "normális".

Mármint meghívsz valakit, aztán lesz@rod jelenlétét, mert lamourozol telón...ez tök olyan, mint ló nincs ott ( pasija ), addig a szamárka legyen kéznél majd utána.


Esetetekben nincs gond csak normális beállítottságúakkal ne barátkozzatok szerintem;)

2018. febr. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!