Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan találjak magamnak...

Hogyan találjak magamnak állandó baráti társaságot/legjobb barátot?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy furán és talán kicsit szánalmasan hangozhat a kérdés, de tényleg nem tudom. Alapjáraton vannak barátaim, de azok közül a legtöbb nagyon felszínes. Az eddigi legjobb barátommal eléggé eltávolodtunk egymástól. Még mindig fontosak vagyunk egymásnak, de már korántsem olyan a viszonyunk, mint régebben. Ő most egy olyan társaságba jár bulizni, ahol nem igazán kedvelem az embereket, szóval oda én nem megyek. Van egy barátnőm, akivel mehetnék, de ő kb 1 órára lakik innen, és a szülei nem engedik.

Szóval alapjáraton az a problémám, hogy nincs most kivel eljárnom városba és szórakozni. :/ Ma is itthon ülök egyedül péntek este és sorozatot nézek...

Valami tipp, hogy mit csináljak?

15/L



2018. febr. 16. 19:22
 1/5 anonim ***** válasza:
hát mondjuk 15 évesen ez nem is baj,hogy nem iszol péntek este xddd ..najó nem gonoszkodok,amúgy 1 tipp.. próbálj meg többet nyitni barátod társasága felé, annó én is a utáltam haverom társaságát,főleg egyik gyereket utáltam nagyon,nekem se volt kedvem menni amikor ő ott volt,aztán egyik este tök jól eldumálgattunk,azt azóta nagyon jóba vagyunk,már jobban eldumálok vele mint haverommal akin keresztül megismertem:)
2018. febr. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem is baj , hogy te nem mész el vele buliba , meg nem iszol és egyebek.

Kezdj el nyitni másik irányba! ♥

Légy mosolygósabb ( ha netán nem vagy az ) és nyiss az emberek felé , az osztálytársaid felé , vagy találj olyan netes oldalakat ( Ez lehet a kedvenc énekesed rajongói oldala is ) ahol van esélyed az ismerkedésre.


Sajnos nagyon nagyon kevés már a jó is igaz ember :( Rettenetesen nehéz igaz barátságot kötni. Főleg ha egyet már elvesztett az ember...ugyanis utána a bizalmat is újra keresni kell , ha lehet ezt így mondani.


Próbáld meg megfogadni amit mondtam , egy próbát megér!♥ Hidd el , tudom mit beszélek :(( 9 éves barátságom nekem is most ment tönkre , és még sorolhatnám...és már ,- ezt a viselkedést tanúsítva amit leírtam neked -, kezdem egyre jobban és szuperebbül érezni magam *-*

2018. febr. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

hosszabb távon szerintem nem érdemes számolni ilyesmivel. közös érdeklődési kör sem örökéletű, meg persze az sem garantálja, hogy azért, mert mondjuk ugyanaz a hobbitok vagy ugyanazt a zenét szeretitek, még eljárkálnátok közösen erre-arra.


bár nem én vagyok a legmegfelelőbb ember erre, de szerintem azzal jársz a legjobban, ha te is felszínes leszel másokkal, akkor nem fogsz csalódni...próbálj jóba lenni mindenkivel annyira, amennyire neked szükséged van rájuk, és ennyi. én az elmúlt 3-4 évben számtalan embert vesztettem el úgy, hogy körülbelül fél évig-1 évig jóban voltunk, utána eltűntek az életemből szó nélkül...ezek után én minek tegyek ebbe a dologba energiát, ha lehetek én is olyan, mint ezek az emberek voltak?

2018. febr. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
gyakorin is tudsz barátot találni :D
2018. febr. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

dehogy lehet itt találni...itt maximum a legalja emberek keresgélnek anonim módon magányos embereket, mert másképp már nem tudnak, mindenhonnan kiközösítették őket, nyilván nem ok nélkül.


ezek maximum ráakaszkodnak a másikra, nem barátok lesznek...amint viszonozni kéne bármit is, sehol nincsenek.

2018. febr. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!