Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Csak kihasznál?

Csak kihasznál?

Figyelt kérdés

Pár hónapja megismerkedtünk, néha találkoztunk akkor elvoltunk nagyon, de neten nem igazán tudtunk még miről beszélni.

Aztán találkoztunk egy hete, akkor is nagyon jól elvoltunk, azóta ő akar velem találkozni, ezen a héten is kb minden nap találkoztunk amikor mind a ketten ráértünk, akar menni velem dolgozni, autós iskolába, edzeni, bulizni, stb (szóval ezek le vannak beszélve, hogy állítólag ezekre a helyekre együtt fogunk menni, mivel mind a kettőnknek aktuális mostanában).

Sok barátnője van, legalább is úgy néz ki, viszont azt mondja bennem tud legjobban megbízni (amit ennyi idő után nem tudom mennyire igaz). Viszont én is már első találkozáson sokkal nyitottabb tudtam lenni a társaságában mint akárki máséban akit aznap ismerek csak meg..

Voltak esetek, hogy megtudtam ismerősökből hazugsággal próbál kihúzni dolgokat emberekből (volt barátommal nem rég szakítottunk, vele és az ő előző barátnőjével is beszélgető viszonyban van (de hogy volt az biztos, most már állítása szerint nincs) - max ha akar ezzel tudna nekem ártani, hogy aki miattam lett elhagyva csaj annak elmondja én mennyire szenvedek most szakítás után, vagy kivel jövök össze.) mással nem nagyon hiszem, hogy tudna ártani nekem ha akarna.

Annyi még, hogy probál lebeszélni ne sírjak exem után és ha lesz rá lehetőség se menjek hozzá vissza.

Az exem volt barátnőjével sem volt igazán jóban, néha beszéltek.

A csajnak van barátja (barátnőmnek), de találkozgat pár napja egy másik csávóval. Állítólag egyedül én tudok róla, és mikor vele vagyok akkor is szokott talizni vele meg máskor is.

Nekem fura, hogy hirtelen lettünk ilyen jóban.

Bizzak benne, vagy inkább egyenlőre ne?

Miben tudna kihasználni?

Sokat tudna vele ártani ha tudná a volt barátnő, hogy most én is hogy szenvedek? (Egy hete szakítottunk szerintem egyenlőre normális, hogy még nem vagyok rajta túl..)

Mit gondoltok?

Amúgy volt barátommal nagyon jó baráti kapcsolatban volt még is néha próbálta megvezetni pár dologgal. Anyjának meg barátjának is hazudik ha szüksége van rá.



2018. febr. 16. 20:49
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja kb egy hete vagyunk jóban. Ő nem tudhatta, hogy szakítottunk volt barátommal. Azóta sokszor beszélünk telefonon is. Az új srácról is sokat beszél. Azt mondja tetoválást is akar velem.
2018. febr. 16. 20:51
 2/2 anonim ***** válasza:

Ooo,,eleg kacifantos..

A lenyeg az ,hogy mindig benne van a pakliban,hogy csak kihasznal.

Fiuknal szokas (tisztelet a kivetelnek [nekem:D]),hogy egyszerre tobb lannyal beszelnek ,hulyitenek ,aztan ha valamelyikkel osszejon valami orulnek a farkuknak..

2018. febr. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!