Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Én reagálom túl?

Én reagálom túl?

Figyelt kérdés
Tegnap este az egyik barátnőmnél aludtam, és be kell vallanom egy picit meglepett, hogy én aludtam a földön. Ha nekem egyszemélyes ágyam lenne (most kétszemélyes van) és itt aludna nálam valaki, számomra egyértelmű lenne, hogy a vendég alszik az ágyon én pedig a földön. Ez normális?

2018. febr. 17. 11:14
 1/8 anonim ***** válasza:
21%

Igen, túlreagálod.

Szerintem ez szokványos.

2018. febr. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
5%
Van igazság abban amit mondasz, de nem hinném, hogy egy éjszakába belehalsz, szóval igen, túlreagálod.
2018. febr. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%

Minek kell odamenni, ha el se fértek?

Amúgy meg illett volna szólnia hogy te alszol a földön.

2018. febr. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem Te reagálod túl. Az is igaz, hogy előre kellett volna tisztázni az alvást. Legközelebb ha ottalvós buliba mész akkor kérdezz rá az alvásra.
2018. febr. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én ezzel úgy vagyok, hogy ha messziről jön hozzám valaki ritkán, akkor a földön alszom és ő az ágyon, de egy haver aki kedvtelésből alszik nálam, holott otthon is tudna, csak éppen ilyen kedve van, akkor aludjon csak ő a földön.
2018. febr. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nálunk is a vendégek alszanak a matracon, földön, mert hadd ne húzzunk már háromszor ágyat.


Mellesleg haverok, fiatalok ők is, kibírják :)

2018. febr. 18. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
40%

Hát persze. Ő alszik az ágyamban, ő használja a feleségemet is, miután megette a vacsorámat!

Szép dolog a vendéglátás, de ne vigyük túlzásba.

Ha én megyek vendégségbe, kutya kötelességem ara törekedni, hogy a házigazdának a lehető legkisebb kényelmetlenséget okozzam a jelenlétemmel. És ez mindenkitől elvárható.

2018. febr. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Válaszom főleg #5-nek és #7-nek szól. Alsóban az egyik barátnőm meghívott az ottalvós szülinapi bulijára, és "teljesen véletlenül" bezártak egy órácskára a fürdőjükbe. Azóta én nem szívesen alszok ott senkinél, most sem én akartam ottaludni, a barátnőm HÍVOTT MEG, és mivel szülinapja volt nyilván nem akartam megbántani azzal hogy nemet mondok. Tehát nem én akartam ott "élősködni" (csak hogy ezt tisztázzuk)
2018. febr. 22. 06:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!