Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan kellene kapcsolatot...

Hogyan kellene kapcsolatot tartanom?

Figyelt kérdés

Jártam fél évig különórára angolból. A tanárommal eleinte nem jól jöttünk ki, nagyon meg akartam felelni és ezért elég sok botlásom volt. Mondta a tanárnőm, hogy általában gyorsan ki tudja ismerni a tanítványait annyira, hogy rájöjjön a problémáikra, de én nehezebb eset voltam. A lényeg, hogy a végére, amikor jobban megismertük egymást nagyon jóban lettünk, és többször is említette, hogy örül, hogy az ő tanítványa vagyok és hiányozni fogok neki. Én is nagyon megszerettem. A vizsgámkor mondta, hogy keressem meg nyugodtan. Nem szeretném megszakítani vele a kapcsolatot, de nem tudom, hogy tartsam. Alapból véve visszahúzódó vagyok. Attól tartok, rosszkor hívnám fel, vagy nem tudnék mit mondani. A facebookját kb. naponta egyszer nézi, és félek, ha írnék neki, az túl hosszú lenne. Vagy egy hosszabb üzenet nem annyira gáz? Ti mit tennétek?

19/L



2018. febr. 17. 12:05
 1/1 anonim ***** válasza:
2018. febr. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!