Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért van az, hogy ha megtudjá...

Miért van az, hogy ha megtudják a lányok, hogy van barátnőm, nem akarnak beszélgetni, barátkozni?

Figyelt kérdés

Egyszerűen beszélgetni akar az ember, amint megtudják, hogy van barátnőm, valahogy eltávolodnak.

Ez miért van?


2018. febr. 18. 11:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
25%
Talán azért mert nem akarnak egy foglalt fickóval foglalkozni, mert nekik olyan kell aki meg......
2018. febr. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%

Mert tiszteletben tartják a kapcsolatod.

Véletlen sem akarnak galibát abból, hogy veled beszélnek. Nincs ebben semmi különös szerintem.

Vannak furcsa esetek, hidd el... Féltékenységi rohamok és egyebek ebből adódóan.

2018. febr. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert nem akarnak egy harmadik fél lenni.


22/N

2018. febr. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
36%
Nem ismerkedek, beszélgetek kapcsolatban lévő pasikkal, sőt, amelyik pasi a barátnője mellett ismerkedik,azt le is nézem, bármennyire is "csak barátkozni" akar. Én sem ismerkedek, ha kapcsolatom van, illetve vannak barátaim, nincs szükségem újakra.
2018. febr. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
6%

4-es hogy ez milyen egy kib_szott rossz hozzáállás :D jó, persze a dolgok foka a komolysághoz mérhető, de itt is elég sűrűn tobzódnak a "most szakítottam a párommal, de a kapcsolat alatt meg a meglévő barátságaim is lassan elkoptak. most mit csináljak? nincs senki, aki meghallgat."


egy dolgot soha nem szabad állítani. hogy "van elég barátom".

2018. febr. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert a fiúk 90 százaléka csak ürügynek használja a barátkozást, és végig azt lesi, hogy mikor alkalmas a pillanat bepróbálkozni a szexszel.
2018. febr. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Miután a legjobb barátaim már több, mint húsz éve a barátaim és a kapcsolataink alatt sem hagytuk a barátságokat meggyengülni, úgy gondolom, bízvást állíthatom, hogy van elég barátom. A baráti kapcsolatok is olyanok, hogy azokon egy kicsit dolgozni kell. És ha én megtisztelem a páromat azzal, hogy a háta mögött nem ismerkedem más pasikkal, akkor ezzel tiszteljen már meg ő is engem. Nem arról beszélek, hogy ne haverkodjon a kolléganőkkel, már meglévő barátokkal stb. de ismerkedési, barátkozási célból nőkre ráírogatni, na ne már...egy kapcsolatban ez gáz.
2018. febr. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal normálisabbak az ilyen lányok, mint azok, akik ilyenkor inkább "rád hajtanának".
2018. febr. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ráadásul az is lehet, hogy nem "hisznek" a ferfi- nő barátságban, bonyodalmakat meg nem akarnak.
2018. febr. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

istenem nevetek :D

ha van barátnőd alapból minek beszélgetsz más lányokkal ?

ás jóhogy nem akarnak veled szóba állni nem akarnak bajt meg kavarodást...a baátnődnek nem igen esne jól ha megtudná...

2018. júl. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!