Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha neked és egy ellenkező...

Ha neked és egy ellenkező nemű barátodnak sem lenne senkije, megkérdeznéd, hogy benne lenne-e szexkapcsolatban?

Figyelt kérdés
Szerintetek ha én ilyet megtennék, tönkremenne a barátságunk? Ti megcsinálnátok? Az befolyásol valamit, ha a lány szűz?

2018. febr. 20. 17:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
62%
ja
2018. febr. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
szerintem nagy az esély arra, hogy tönkremegy a kapcsolat, lévén elkezd abban kételkedni, hogy ti tényleg barátok vagytok-e, vagy már korábban is csak arra ment ki az egész, hogy megfektesd...szóval én nem próbálkoznék ilyesmivel...
2018. febr. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%
Nem. Ugyanúgy bánok az ellenkező nemű barátaimmal, mint az egyneműekkel, a barátok pedig nem dugnak unalmukban.
2018. febr. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%

Nem, nekem semmilyen szexuális dolog nem fér bele egy barátságba. Annyira nem, hogy volt régen, aki bepróbálkozott, részemről ott vége is lett a barátkozásnak. Sok éven keresztül voltunk egyszerre szinglik az ellenkező nemű barátaimmal, soha semmi nem történt köztünk.


Tapasztalatlan, szűz lányt szexkapcsolatra használni gusztustalan dolog, szóval ne nevezd magad a barátjának, ha ilyeneken gondolkozol. mert minden vagy, csak barát nem

2018. febr. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
84%
Tehát kihasználnád a csajt, aki nagy valószínűséggel beléd szeretne.
2018. febr. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
62%

4-essel értek egyet.

Akit barátnak tekintek, ahhoz nem vonzódom szexuálisan. Te is csak a "férfi-nő között nem lehet barátság, mert valamelyik mindig többet akar" esetét erősíted. ;)

2018. febr. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2018. febr. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

3#


.... sajnos :D

2018. febr. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem.
2018. febr. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
nem
2018. febr. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!