Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Összevesztem a legjobb barátom...

Összevesztem a legjobb barátommal és egy másik nagyon jó barátommal mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az egész úgy volt hogy év eleje óta nagyon sokat lógok a legjobb barátommal meg egy jó ideje a másik barátommal isés eddig mindent elmondtunk egymásnak meg mindent együtt csináltunk. De mivel ők fiúk én meg lány vagyok ezért ugye nem minden téren tudok velük annyira jól elbeszélgetni. Most van egy legjobb barátnőm is akivel nem annyira sokat de azért néha vagyok. De ők teljesen besértődtek amikor nem (csak velük)mentem el kajálni hanem a legjobb barátnőmmel is és azt mondták hogy olyan vagyok mint az a lány akit az osztályban mindenki utál. És azt mondták hogy hogy képzelem hogy ennyi legjobb barátom van meg hogy ez nem szép dolog. aznap a lányokkal ettem és ők azóta nem beszélnek velem.Mit tegyek? nagyon szeretem őket és nem szeretném őket elveszíteni4

2018. febr. 21. 16:03
 1/1 anonim válasza:
Beszélj velük. Mi az, hogy megsértődnek azon, hogy más barátaid is vannak? De abban igazuk van, hogy nem kell mindenkire egyből ráakasztani a "legjobb barát" kifejezést. Ha ők is szeretnek Téged és valóban jó barátaid, akkor meg fogják érteni a te álláspontodat is.:)
2018. febr. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!