Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha egy lánnyal neten nem...

Ha egy lánnyal neten nem megya beszélgetés, akkor ennek így van értelme?

Figyelt kérdés
Élőben el tudunk dumálni, viszont 60 km-re vagyunk egymástól, ritkán tudunk találkozni. Facen pedig nehezen megy a beszélgetés, ott annyira nem nyitott, harapófogóval kell belőle kihúzni mindent, már eléggé kezdem unni, úgy érzem ennek így nincs értelme, pedig nagyon szimpatikus. Mit tegyek?
2018. febr. 21. 20:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk mondd el ezt neki. Lehet, hogy jobban szeret személyesen beszélgetni.
2018. febr. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
De ha nem tudsz vele beszélgetni, akkor mi a vihartól szimpatikus neked?
2018. febr. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A külső megfog, a belső megtart.
2018. febr. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
van értleme költözz hozzá közelebb
2018. márc. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Válts Skype-ra esetleg. Vagy videobeszélgetésre Messengeren. Lehet hogy úgy jobban menne.
2018. márc. 23. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ő is csak olyan, mint a legtöbb ember, hogy azokkal szereti ápolni a barátságot, kapcsolatot, akik fizikailag is közel vannak hozzá, pl. egy városban élnek, és így bármikor tudnak találkozni is akár.

Én már idősebb vagyok, közel a 40-hez, de egész életemben ez volt, hogy ha egy barátom, akár fiú, akár lány elköltözött máshová, vagy épp én költöztem, akkor ezek egy idő után vagy megszűntek, vagy lekorlátozódtak évi 1-2-szeri beszélgetésekre a neten keresztül.

És ezt nem is tartom rossznak, azokra kell koncentrálni, akik körülöttünk élnek.

2018. ápr. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ugyanez a helyzet a munkahelyi barátságoknál.

Akik legjobb cimbik/barinők voltak egy munkahelyen, és az egyik tegyük fel kilép, akkor onnantól kezdve egy ideig még tartják a kapcsolatot, utána már nem. Nekem is rengeteg kollégám ment már el, vagy épp én váltottam többször munkahelyet még fiatalabb koromban, és a legritkább esetben tartottam csak utána a kollégákkal a kapcsolatot (akkor is csak rövid ideig, ahogy fentebb írtam, majd vagy megszűnt, vagy évi kb. 1 alkalomra szűkült), de nem is érdekeltek onnantól kezdve, hiszen az új helyen lettek új barátaim. Jófej emberek mindenhol vannak.

2018. ápr. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Video / sima hívás hátha úgy könnyebben megy neki
2018. ápr. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!