Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Különböző dolgok fontosak...

Különböző dolgok fontosak most az életben úgy érzem. Emiatt távolodunk volna el?

Figyelt kérdés

Én egyetem mellett dolgozom, komoly kapcsolatban élek. Már azon gondolkozom (és párom is),hogy hogyan kellene majd lakást venni.(lakástakarék stb). Egy nyugodt estét kettesben többre értékelünk mint bármi mást. Szórakozásképpen kirándulni, jókat enni szoktunk különböző helyeken. Van pár év közöttünk,lehet azért is "nőttem fel" méginkább.

Barátaim, eddig sem sok volt, de most szinte nem is tudok velük találkozni. Ők még inkább buliznak hetente kétszer és nem foglalkoznak mi lesz a jövőben. Kirándulni nem annyira szeretnek, évi egy nyaralás pont elég nekik. Ha hívnak valahová az csakis ivás szokott lenni. Lehet nekik van igazuk, de most én más életmódot követek, mi ilyenkor a megoldás? Valamikor majd újra összetalálkozik a napirendünk/értékrendünk?



2018. febr. 24. 11:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha kevés barátod van és elhívnak valahova akkor menj el nem kötelező innod ahhoz picit kapcsolodj ki legyél velük ennyi
2018. febr. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!