Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Végig kamuzott? Vagy mi ez?...

Végig kamuzott? Vagy mi ez? És ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés

Itt, GyK-n megismerkedtem egy lànnyal (én is az vagyok), idősebb nálam , először privatban, majd emailben beszélgettünk, lassan fél éve levelezunk. Viszont Volt néhány furcsa észrevételem...

Először is kíváncsiságból rakerestem a nevére, hogy milyen kérdéseket tett is fel (furcsa, tudom xD), és egyikben tett fel magáról valami kapcsán képet, majd valaki válaszban egy linken bemasolta ugyanazt a nőt, egy oldalról, temérdek fotóval, és nyilvánvalóan nem egy volt magyar.

Azelőtt cseréltünk fotót priviben (elég jó barátnők lettünk ), és küldött egy fotót a volt pasijaval, és mesélt néhány dolgot, a közös hobbijaikrol, ráadásul a keresztnevét is elárulta. Ez volt nyáron.


Ma még írt újra, mivel új barátja van, kértem, hogy meséljen róla. A neve ugyanaz, ráadásul a jobbik stb is stimmel, mint azelőtt...és nem az exe, 1000%.


Nyilvánvalóan akkor kamuzott végig... Hogyan lehet szembesíteni?

Küldjem el neki az azelőtti üzenetet, amiben ugyanazokat írja? Vagy hogyan??


Biztos, hogy kamu. Mesélt egy youtube csatornáról, ami a közös hobbijaikrol szól, még nyáron, most meg azt írja, nemrég követi, mióta az új párjával van (kb 1 hónapja), ez is egy elég konkrét.



Na szóval szerintetek mi legyen??


Én 14/l, ő (állítólag) 22/l



2018. febr. 25. 09:37
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Jobbik=jobbik xD egy magyar=nem magyar

Fránya autocorrect xF

2018. febr. 25. 09:40
 2/12 A kérdező kommentje:
Na: jobbik= hobbik
2018. febr. 25. 09:40
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezért nem kell itt képet cserélgetni. Ha kamu akkor ne irogass neki. Max szembesítsd a tényekkel
2018. febr. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Rátaláltam az eredeti lány facebookjara, New Yorkban született, ugyanazok a fotók vannak kirakva, és el van jegyezve,a párja az a srác, akit a levelező társam az exenek nevez, meg 15 éves korából... elképesztő
2018. febr. 25. 10:00
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Legyen egy kis eszed.Egy 22 éves csaj nem fog barátkozni egy 14évessel,alapból kamu az egész.És tuti hogy nem csaj.
2018. febr. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

"rákerestem a nevére, hogy milyen kérdéseket tett is fel"

Ilyet hogy lehet??

2018. febr. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha a kérdéseinél feltünteti a nevét, akkor beírod googleba a felhasználó nevét és kidobja a kérdéseit, esetleg azokat a kérdéseket amikre választ adott
2018. febr. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Fú kislány nagyon vigyázz az ilyen gyökerekkel.

Én egyszer 12 (!!!) éves lánynak adtam ki magam csak kíváncsiságból ezen az oldalon, meg chat-en, úgy tettem fel valami ártatlan kérdést. Perceken belül vagy hat privi jött állítólagos kislányoktól, meg "barátkozni" akaró úriembertől. A kislányokról pár levél után átlátszóan kiderült, hogy nem azok. Egyikük bugyis fotót is kért érdekes módon.

Mielőtt valaki belekötne, hogy miért jutott eszembe ez: az egyik rokonlányt is megkörnyékezte hasonlóan egy barom. Kíváncsi voltam, tényleg ennyire para a helyzet. Hát az.

2018. febr. 26. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Azért már nem vagyok annyira kicsi :D

Sajnod nekem is rengeteg privát érkezik képekért...sok erre a perverz


Az a gond, hogy ebben a "lányban" nagyon megbíztam naivan, majdnem mindent tud rólam, persze nem egy hét után...egyetlen fotót látott rólam, az is két éve készült, azóta rengeteget változtam.

Hogy lány volt-e, szerintem igen, a stílusából egyértelmű, esetleg jól álcázza magát...már nem tudom,mit hihetek.

2018. febr. 26. 06:42
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
De miért akarod szembesíteni a hazugságaival? Szard le, és kész. Hazudott, nem érdemli meg a barátságodat. Tovább kell lépni.
2018. febr. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!