Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Bocsássak meg vagy haragudjak...

Bocsássak meg vagy haragudjak tovább?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki nagyon megbántott egy helyen melózunk igy sokat látom és nagyon nehéz és rossz érzés hallgatni egész nap a hülyeségét pedig régen nevettem rajta de annyira haragszom rá már nem megy és eléggé kirekesztve érzem magam emiatt pedig nem vagyok csak mivel vele megszakadt a barátság ugy érzem már nem tartozom oda... már probáltuk megbeszélni de az a baj mindig jó pofizik és megkérdezi mi a bajom vele én elmondom és nem mond rá semmit és abba marad és ez is dühít hogy ezt is megjátsza hogy érdeklem... nem tudom mit tegyek ugy érzem szét szakadok tegyem félre a dühöm meg a büszkeségem vagy sztrájkoljak tovább az elveimet nem feladva? :( 20/L

2018. febr. 26. 01:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

" ezt is megjátsza hogy érdeklem."

Ez eléggé paranoiásnak hangzik.

Szerintem csak furának tartja miért haragszol rá, nem tud mit kezdeni vele, és tényleg nem érti miért csinálod ezt. Ez sokkal reálisabbnak hangzik, főleg hogy a fiúk rengetegszer vannak így, mintha azt látnád bele hogy ő egy akkora megjátszó, álszent köcsög hogy képes így szivatni téged.

2018. febr. 26. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nem paranoia ő nagyon is jól tudja mi bajom van elmondtam már neki párszor és nem mond rá semmit csak áll szomorú kiskutya fejjel aztán otthagy és mintha semmi sem történt volna utána ha nem ugy viselkedek megint megkérdezi és kezdődik előröl...
2018. febr. 26. 02:19
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Azzal hogy haragszol csak magadnak ártasz. Fogd fel úgy ahogy ő.
2018. febr. 26. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem ez egy nagy bunkó lehet, aki teli szájjal röhögteti a bandát. Kedves viszont, hogy többször megkérdezte, mi a baj. A válasszal talán nem lepted meg. Tudja, hogy ő nem tökéletes. Azért nem mond rá semmit, mert nem is akar tökéletes lenni. Nem tetszel neki, mert akkor küzdene, hogy jobb elbírálás alá essen. Viszont udvariasságból udvarol néha. Egy mulattató lehet, akit azért zavar, hogy te elszontyolodsz. Nincs több köztetek.
2018. febr. 26. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

"Tudja, hogy ő nem tökéletes. Azért nem mond rá semmit, mert nem is akar tökéletes lenni. Nem tetszel neki, mert akkor küzdene, hogy jobb elbírálás alá essen."


Vagy fordítva és úgy akar "kiszeretni belőle", hogy bunkózik.

2018. febr. 26. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Nem muszáj haverkodni, lehettek csak kollégák. Én valamiért az írásodból azt veszem le hogy neked tetszik.
2018. febr. 26. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
És mi értelme udvariasságbol udvarolni valakinek aki nem tetszik? Meg elvinni étterembe meg felhivni magához ,bemutatni a szüleinek, megcsókolni, összebújva aludni, meg olyanokat mondani hogy megkérdezi hogy iszom a kávét mert "ha majd együtt lakunk akkor tudja"...
2018. febr. 26. 07:17
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Mert játszik
2018. febr. 26. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Kötelező bókolni női kollégák felé. Évente kétszer legalább.
2018. febr. 26. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Babaaaa. ^^
2018. febr. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!