Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nem igaz barát? Többi lent

Nem igaz barát? Többi lent

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel 11 évig legjobb barátnők voltunk, persze nem mondom hogy soha nem veszekedtünk de mindig kibékültünk és a vita nem tartott tovább 1 napnál. Most 2. középsulis vagyok és jött a sulinkba egy évvel fiatalabb lány aki a barátnőmmel nagyon jó kapcsolatot ápol. 1 év alatt eldobott engem és mostmár annak a lánynak a legjobb barátnője akiről szó volt. Az tény hogy én nem járok annyit bulizni, társaságba ők ketten pedig igen, de szerintem ez nem ok 11 év barátságot eldobni. Amikor nem jön iskolába a házit sem tőlem kéri hanem egy másik osztálytársnőnktől akivel nem is beszél annyit csak hogy rám ne kelljen írnia. Szinte nem is beszélünk csak amit nagyon muszáj. Én ezt bánom, mert nagyon szerettem őt de csalódtam is jókorát. Anyukám beteg és egész nyáron szükségem lett volna támogatásra és nem volt mellettem, hol ott ő minden apró baját nekem mondta meghallgattam (kamaszkori fiú ügyek,stb) az én beteg anyám nem volt neki fontos hogy meghallgasson. Akkor kezdtem érezni hogy talán ő nem is igaz barát? Tényleg hülyeségnek, apróságnak hangzik amit mondok de az életben én ezt átélem és egyáltalán nem vagyok jól, félek mert úgy érzem egyedül maradtam. Az osztályom többi tagja is felfigyelt már a barátnőm viselkedésére mert mindenkivel megromlott a kapcsolata az az 1 lány miatt

Szerintetek nem igaz barát? Mire kellene véljem ezt a viselkedést? Hogyan tudnám kezelni?



2018. febr. 26. 21:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Nagyon befolyásolható jellem, plusz változik mint mindenki. Lehet ha egyszer megégeti magát, hozzád szalad sírni, de erre kicsi az esély. Véget ért egy korszak, ezt a békát le kell nyelni. Keress új barátokat.
2018. febr. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Időnként valtoznak az ember barátai. Mar úgy értem "cserélődnek". Az a ritkább, ha egy gyerekkori barátság évtizedeken át, pláne "élethosszig" kitart. Keress más barátokat, mert elég nyilvanvaló, hogy ebben ennyi volt.
2018. febr. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!