Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit jelent az, ha egy férfi...

Mit jelent az, ha egy férfi simogatja a saját combját, lábszárát miközben hozzád beszél?

Figyelt kérdés
Erre a mozdulatra a második randin lettem figyelmes, egy kávézóban voltunk. Idegesség, feszültség jelét nem láttam rajta.

2018. febr. 28. 22:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%
viszket
2018. febr. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%
Viszket neki.
2018. febr. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
73%
Szúrja a farmerja... van ilyen...
2018. febr. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Izzad a tenyere. Zavarban van

(vagy nem tudja, hogy közölje a melegségét)

2018. febr. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
zavarban volt.
2018. febr. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
65%
Hát pedig mégis feszült, ideges volt. Ezek a mozdulatok erre utalnak.
2018. febr. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Pont ebben nyilvánult meg akkor valszeg az izgulása. Az arcán sikerült pókerarcot elérnie, de nem tudta meghazudtolni önmagát. Tehát fontos vagy neki, számít, hogy milyen benyomásokkal -őróla- térsz haza. Mert szeretne tőled többet. Valszeg vannak neki komoly szándékai veled akkor. Ő így vezeti le a stresszt, hogy akkor a combját simogatta.
2018. febr. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
69%
"Idegesség, feszültség jelét nem láttam rajta." Dehogynem, épp arról írtál ki kérdést.
2018. márc. 1. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Legfeljebb még az jöhet szóba, hogy új, vagy ritkán használt nadrág volt rajta és irritálta a bőrét. De azért sokkal valószínűbb, hogy nála, ez a zavar, feszültség jele.
2018. márc. 1. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én kondis lábnap után szoktam simogatni/enyhén masszírozni a lábaimat.


Tenyér izzadás ellen nem a legjobb a simogatás mert súrlódást okoz amitől mégjobban izzadni fog. 1-1 törlés belefér, de itt szerintem nem arról volt szó. Izzadó tenyér ellen az a megoldás hogy ki kell rakni száradni. A kifelé fordított tenyér egyébként is azt sugallja (tudat alatt) hogy nincs félni valód megbízhatsz bennem.


Farmert nem hordok így arról nem tudok nyilatkozni

2018. márc. 1. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!