Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan kell barátkozni?

Hogyan kell barátkozni?

Figyelt kérdés

Hogyan kell jóba lenni a másikkal?

És ha már jóba vagyunk hogyan tudom szorosabbra fűzni a barátságot?



2018. márc. 1. 17:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is hasonló problémával küzdök, szóval érdekelnek a valaszok :D
2018. márc. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Kell egy szimpátia a másik felé, ha ez kölcsönös is akkor még jobb.

Példa: Alig 1 hete dolgozik egy mosolygós, közvetlen csaj a munkahelyen, addig nem láttam sose, én gépkezelőként az egész területet bejárom hisz anyagmozgatás a feladat, történt hogy elém vágott, bár volt még hely bőven közöttünk, de megjegyezte nevetve hogy el ne üssem, én csak annyit mondtam rá hogy "nagy kár lenne" és mosolyogva visszafordult, és így szemeztünk, azóta köszönünk egymásnak, napközben is ha lát akkor felfigyel, nevet.


Szóval valami ilyesmi, ezek a gesztusok jönnek maguktól ha az embernek érdekes a másik és felkelti az érdeklődését.

Jó esetben ezt nem is kell erőltetni, úgy a legőszintébb az egész

Onnantól meg minden a feleken múlik, hogy meddig megy el a dolog, bár én nem hiszek a férfi nő barátságban.

2018. márc. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Legelső lépés: tanulj meg írni!

Az semmiképp sem jó pont, ha egy harmadikos jobb képességekkel rendelkezik, mint te.

Utána sokkal könnyebb jóban lenni bárkivel is. Hajrá!

2018. márc. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!