Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nagy a baj, ha 25 éves létemre...

Nagy a baj, ha 25 éves létemre azon kezdtem el gondolkozni, hogy ibff-et keresek, mert már olyan szinten elment a kedvem a mélyebb, személyes ismeretségek/barátságok kialakításától a sok csalódás miatt?

Figyelt kérdés
Csomó időt beleöltem abba, hogy valakit igazán megismerjek, végül 10ből 9 esetben oda jutott a dolog, hogy néhány hónap után kiderült, semmi közös nincs bennünk vagy legalábbis csak én gondoltam azt, hogy ez ne csak egy felszínes valami legyen...sokan elítélik azokat, akik 18 év alattiakkal ismerkednek, de ha én is arra törekednék, amire a többség, hogy csak unaloműzésként kialakul valami gyenge kapcsolat, és ha úgy alakul, akkor lépek tovább.
2018. márc. 2. 20:50
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Mi a nyavalya az az ibff? Magyar vagy, vagy mi vagy?
2018. márc. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Inkább munkahelyet keress
2018. márc. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A baj a társadalomban van.


Sokan szeretik a felszínes kapcsolatokat. Biztos rengeteg oka van, de azoknak az embereknek, akik mélyebb kapcsolatokra vágynak, ez nem vígasz.


Nekem még nem volt lehetőségem élőben, közvetlen környezeteimben barátságokra... interneten ismertem meg a legjobb barátom, akivel ritkán van lehetőségem találkozni. :(


Nyugodtan ismerkedj interneten, viszont a személyes találkozók fontosak és azt semmi nem írhatja felül. Meg kell találnod az egyensúlyt. Sok sikert! Valószínűleg nem veled van a baj.

2018. márc. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

köszi.


2-es, van munkám. ezzel is mondjuk jelenleg csak a gondom van. olyan szolgáltatást végzünk, ami összhangban van a túristaszezonnal, tehát jelen pillanatban éppen hogy csak dolgozok...lehet sok időm van gondolkozni.


nyáron dolgozok hétfőtől szombatig, néha vasárnap is...várom már, hogy beinduljanak a szállodák...

2018. márc. 2. 21:30
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát, a franc tudja, de ha az a bajod, hogy a személyes kapcsolataid felszínesek, akkor nem hiszem, hogy erre épp egy internetes barát a megoldás.
2018. márc. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Illetve, próbálkozni persze lehet, de kétlem, hogy a neten, kevesebb csalódás fog érni.
2018. márc. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Te milyennek képzelnél el egy ilyen ismeretséget?
2018. márc. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
azért gondolnám, hogy ez lehetne egy megoldás, mert úgy érzem, túl sok meló egy felszínesnél mélyebb kapcsolatot kialakítani, és nincs is semmi garancia rá, hogy meglesz az eredménye, akkor inkább beszélek 5-6 emberrel unaloműzés céljából, mint 1 emberre rákoncentráljak, akiről később kiderül, hogy nem is kíváncsi rám és elvesztegetett idő volt.
2018. márc. 4. 15:22
 9/9 anonim válasza:
Szia! Tudom, hogy a kérdés régi, de ha gondolod nyugodtan írhatsz priviben! :)
2018. aug. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!