Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » 8-osok! Várjátok már a középis...

8-osok! Várjátok már a középiskolát/gimit?

Figyelt kérdés
Ti várjátok már ezeket? Én igen, mert jó lesz új emberekkel találkozni és új barátokat szerezni. És ti hogy vagytok ezzel?

2018. márc. 8. 12:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem, és az általánost is utálom, az osztálytársak meg gyökerek.
2018. márc. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem amikor 8.-os voltam, akkor nekem jó volt ott, ahova addig is jártam, inkább kíváncsi voltam. Mert minden újdonság izgalmas. Az általános iskolámat már ismertem, de a középiskoláról még fogalmam sem volt, hogy milyen lesz.
2018. márc. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én már nagyon várom *-*
2018. márc. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Fogjuk rá.Új iskolába megyek, eddig csak jót hallottam róla, de félek, hogy majd nem fogok tudni igazán beilleszkedni.
2018. márc. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

#1 Ezért lesz jó az új suliban ahol (lehet) nem lesznek gyökerek!

#4 Attól kicsit én is félek, hogy hogyan fogok beilleszkedni, de nekünk lesz gólyatábor, szóval majd ott mindent beleadok.

2018. márc. 8. 20:31
 6/13 anonim ***** válasza:

#5 1. vagyok.

Elég rosszak a jegyeim, szar suliba megyek és ott is lesznek gyökerek. Meg tanulni sincs semmi kedvem.

2018. márc. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Hát én sem a tanulás miatt várom.
2018. márc. 9. 10:10
 8/13 anonim ***** válasza:
Én várom, mert a mostani osztálytársaim annyira retardáltak hogy azt el se lehet hinni, mindenkit utálnak és csak magukkal vannak elfoglalva és mindig a másikba a rosszat keresik + osztályfőnököm miatt is meg még a tanárok is szarul tanitanak.
2018. márc. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon várom! Olyan helyre megyek, ahol senkit sem ismerek, de a beilleszkedéstől sosem féltem, gyorsan megtalálom szinte bárkivel a közös hangot. A mostani osztályom is nagyon jó, egy-két osztálytársam hiányozni is fog, de ebbe bele kell törődni, ez az élet rendje, nem lehet senki sem a végtelenségig együtt másokkal.
2018. márc. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Igen is meg nem is :D

Az új környezetet várom,de eleinte furcsa lesz megszokni az új embereket stb...és félek attól,hogy nem lesznek barátaim,és utálni fognak.


Nem mellesleg lesznek olyanok akik hiányozni fognak,persze találkozni lehet csak az nem az igazi sulis bandázások :D


13/L

2018. márc. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!