Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek hagyjam és barátko...

Szerintetek hagyjam és barátkozzak mással?

Figyelt kérdés

Van egy lány az osztályban, akivel nagyon jól kijövök, őt tartom a legjobb barátomnak az osztályból. De ő figyelmen kívül hagy ha mások is vannak ott, mással szívesebben beszélget, az üzenetekre is egyszavas válaszokat ad. Persze van, amikor tök jól elvagyunk.Lehet, csak én gondolom rosszul, és nincs semmi baja velem, de szerintetek idegesítem? Barátkozzak inkább másokkal?

16/L



2018. márc. 11. 15:59
 1/5 anonim ***** válasza:

kicsit változtass a hozzáállásodon, és semmi baj nem lesz. azért felesleges lenne eldobni valakit, mert nonstop nem figyel rád, csak néha. ilyen ember sehol nem lesz.


helyette inkább ne tartsd a legjobb barátodnak, hanem csak legyen szimplán egy barát, mellé keress másokat is, és amikor épp ő úgy gondolja, hogy nincs rád szüksége, akkor foglalkozol mással te is.

2018. márc. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Csak sajnos nehezen tudok barátkozni, neki megnyíltam, lehet nem szereti, hogy mindig rajta lógok.
2018. márc. 11. 16:03
 3/5 anonim ***** válasza:
Arról ő nem tehet, hogy te nehezen barátkozol. Általában mindenkinek több barátja van és lehet hogy ő is szeretne másokkal is foglalkozni. Ezért nem kell róla lemondanod, csak ne akaszkodj rá és keress másik barátokat is.
2018. márc. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De mi van ha senki se kíváncsi rám?
2018. márc. 11. 17:13
 5/5 anonim válasza:
Olyan nincs hogy senkisem kivàncsi ràm kifejezést hagyd el .Anno gimiben totàl gstlàsos voltsm és az olyszàlyban pàran szivesen megismertek volna csak én húztam magam köré falakat .
2018. ápr. 26. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!