Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek? Többi lent.

Mit tegyek? Többi lent.

Figyelt kérdés
Az egyik barátnőmnek tetszik egy srác, és csak róla áradozik. Én meg már egy picit kezdem unni, hogy folyton csak róla beszél. Nem szeretném megbántani, de egy ideje folyamatosan csak ezt hallgatom, másról képtelen beszélni. Nem akarok rossz barát sem lenni, esetlegesen megbántai. Valaki tanács?

2018. márc. 11. 18:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Jo baratsagba belefer az oszinteseg. Az, hogy oszinten megmondod neki, hogy egy neha masrol is jol esne beszelgetni. Kedvesen, nem lekezeloen. Ha jo baratok vagytok, esze agaban sem lesz megsertodni.
2018. márc. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Igazából megmondanám neki, csak nagyon sértődékeny, és utána megharagudna rám.
2018. márc. 11. 18:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Hat, pedig ha ezen megsertodik, akkor o a rossz barat es nem te...
2018. márc. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én is így vagyok mert a baratnom allandoan a baratjarol beszél h miket csinálnak stb.. én viszont olyan vagyok h kimondom amit gondolok és ilyenkor azt mondja h jaj ne haragudj veled mizu? És nem sértődik meg..
2018. márc. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!