Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Volt már veletek olyan, hogy...

Volt már veletek olyan, hogy a legjobb barátotok/vagy olyas valaki akibôl soha nem néztétek volna ki átvágott, becsapott vagy valami hasonólt csinált?

Figyelt kérdés
Ha igen,akkor írjátok le a sztoritha nem baj.Kíváncsi vagyok kivel mi történt
2018. márc. 11. 20:42
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Mi a baj, mit tettek ellened Kérdező?
2018. márc. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Velem semmit szerencsére

A környezetembe volt hasonló dolog.Csak elgondolkodtató ez a téma,hogy hogyan meg tud változni az az ember,akiből nem nézted volna ki soha

2018. márc. 11. 21:26
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Igen, a volt legjobb barátnőm.Először ok nélkül került,távolságtartó volt.Majd amikor rákérdeztem mi a gond elkezdett ordibálni meg mindenfélét mondott rám ami igaztalan volt.
2018. márc. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
62%
Egyetlen egy barátnőm volt a 30 évem alatt, akit még az általánosban ismertem meg. 15 évig legjobb barátnők voltunk, napi kapcsolatban. Fura volt mindig is, hogy mindig ugyanolyan ruhákat vett mint én, ugyanolyan volt a haja is. Igazából 1 önálló gondolata vagy cselekedete nem volt, mindenben próbált engem utánozni. Egy házibuli alkalmával amikor a párom kint volt a teraszon, utána ment. Az ismerőseim szóltak, hogy nyomul a páromra. :D igazából nem kaptam fel a vizet,csak tisztes távolságból mosolyogtam az eseményeken, ölelgette a páromat, aki akkor már a 6.alkalommal rángatta le magáról és hagyta ott, de ment utána. Aztán megunta és szólt nekem, hogy szóljak már a csajnak, mert nem akar durva lenni, de nagyon idegesíti. Akkor összeszedtük a cuccainkat, hívtunk egy taxit és azóta sem beszélek vele. Ennek már jópár éve. :D
2018. márc. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kavart az előző párommal még a kapcsolatunk alatt.


Azóta a csaj férjhez ment (máshoz), az exem egyedül van, én pedig egy normális férfivel élek együtt :)

2018. márc. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!