Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Idegesítő osztálytárs! Mit...

Idegesítő osztálytárs! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az egyik osztálytársammal már régóta ismerjük egymást. Egy ideje konkrétan rám szállt, mindenhova követ, semmi teret nem hagy nekem.

Mindent mindenkinél jobban tud, csak neki lehet véleménye.

Természetesen ő sose hibás semmiben.

Folyamatosan azt érezteti velem, hogy ő a valaki, én meg egy kis senki.

Ha bármit is szóvá teszek, egyből megsértődik.

Mit csináljak, hogy kicsit leszálljon rólam, vagy visszább vegyen?



2018. márc. 13. 18:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Irigy, féltékeny. Ne foglalkozz vele, nézz keresztül rajta, előbb-utóbb le fog szállni rólad. Ha mégsem, mondd meg neki, hogy hagyjon békén. Ne durván, de ne is olyan könyörgősen, csak határozottan, emberi hangon.
2018. márc. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem volt egy ilyen "barátnőm" anno. Végül az vetett véget a barátságnak, hogy más barátaim is lettek, ő meg ezen megsértődött. Próbálta ellenem hangolni az új barátaimat, de nem hitték el a hazugságait ezért engem utált meg.


Hagyjátok figyelmen kívül, ha okoskodik. Előbb utóbb észreveszi majd magát. Nálunk az volt, hogy ha beszélgettem másokkal akkor odajött és nem engedett szóhoz jutni, a szavamba vágott, produkálta magát, hogy rá figyeljenek, de a barátaimat jobban érdekelte az én mondanivalóm, mint a csaj idétlenkedése, így ezzel felhagyott és új társaságot keresett, ahol középpontban lehet. (Aztán közösen utáltak engem tovább. :D)

2018. márc. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Aktuális még vahy nincs szükség már tanácsra?
2018. okt. 31. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!