Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Elijesztettem a csajt? Csak...

Elijesztettem a csajt? Csak barátilag hívtam találkozni, szerintetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok, még tavaly januárban írtam rá Fb-n egy csajra, akit egyáltalán nem ismertem, az iskolájával kapcsolatban kérdeztem valamit. Aztán beszélgettünk egy keveset, a szerelmi életben ugyanolyan bénák vagyunk.


Most karácsonykor is ráírtam, akkor is beszélgettünk.

A csaj hozzám hasonlóan magányos, mindene az éneklés. Mikor haverom meglátta a profilképét(aki szintén imád dalokat írni, stb.), mondta, kérdezzük meg, tanulja-e az éneklést.


Aztán felvetettük neki, hogy megpróbálhatnánk hármasban, hogy írunk neki dalt, stb, tetszett neki az ötlet, belinkelte a Youtube-videóit is nekünk, meg mondta, hogy felőle megpróbálhatjuk.


Mivel én már régebben is chateltem vele, mondtam, hogy mi lenne, ha összefutnánk. Mondta, hogy oké, de aztán azóta még nem jött össze. Volt, hogy elküldtem az üzenetet, de nem nézte meg napokig, pedig fent volt. Akkor gondoltam, lehet, kicsit hirtelen volt ez az egész és megijesztettem.


Ekkor megírtam neki, hogynem akartam megbántani, nem randira gondoltam, csak baráti talira. Akkor mondta, hogy semmi ilyenre nem gondolt, mehetünk, csak a legjobb lenne neki ez a hét, vagy a jövő hét. (Két hete mondta, hogy két hét múlva lenne a legjobb.)


Azonban utána megint nem nézte meg az üzenetemet, csak egy hét múlva és nem írt semmit, hogy neki mikor lenne jó, én mondtam, hogy nekem bármikor.


Lehet, hogy lesokkoltuk így hirtelen ezzel a közös zenélgetés ötlettel? De tetszett neki, szóval nem tudom, mit csináljak.


Tudom, hogy necces neki is az, hogy netes ismerkedésből találkoznánk élőben, de már tavaly is meg most is küldtem neki képet magamról. (Még mondta is, hogy úgy nézek ki, mint a szomszédjuk, a nevünk is ugyanaz.)


Nem tudom, most mit csináljak. Nem ír semmit, pedig többször letisztáztuk, hogy nekem az egész hétvége jó bármelyik héten.


Szerintetek ez már lefutott meccs, elijesztettem?



2018. márc. 15. 18:42
 1/5 anonim válasza:

Nem egyáltalán nem ijesztetted el. Csak valami oka van hogy nem akar találkozni. És sztem nem miattad. Sztem csak fél. Várj egy picit. Utána beszéld meg vele őszintén 😀


16/L

2018. márc. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
Barátilag hívtad találkozni, hát persze. Gondolom random fiúkra is gyakran ráírsz, meg dalt írsz nekik, meg talizni hívod őket. Mert te ilyen barátkozós típus vagy, nem pedig csajozni próbálsz így. Ugye?
2018. márc. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Utolsó, teljesen félreérted.


Erre a csajra azért írtam rá, mert egy másikat kerestem. Elküldtem neki a csaj képét, mert úgy tudtam, az ő sulijába jár és megkérdeztem, nem ismeri-e. Aztán ennek kapcsán elkezdtünk beszélgetni.


A dalírás a haverom hobbija, konzervatóriumba készül, zongorázik, ez az érdeklődési területe és elsősorban az ő ötlete volt, hogy próbáljuk ki hármasban a zenélgetést, mert meglátta, hogy a csajnak az a profilképe, hogy egy mikrofonba énekel, és haveromnak is ez a hobbija.

2018. márc. 15. 19:10
 4/5 A kérdező kommentje:

De különben meg miért ne, későbbiekben akár ráfordulhat randira is, de nem is találkoztunk még élőben, így hogy lehetne ezt randinak mondani?


Baráti találkozásnak gondoltam, mert eddig pont azt beszéltük ki, hogy mindkettőnk viszonzatlanul szerelmes valakibe, így tehát volt egy-két beszélgetésünk.

2018. márc. 15. 19:11
 5/5 anonim ***** válasza:
Hagyd őt egy kicsit. Ha érdekli őt a közös zenélés, úgyis írni fog.
2018. márc. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!