Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak, ha buták a...

Mit csináljak, ha buták a barátaim?

Figyelt kérdés

Kb. 2 éve vagyunk barátok így 3-an. Eddig soha nem tartottam őket butának, de az utóbbi napokban égnek áll a hajam tőlük. Csont nélkül beveszik az egész Soros-terv mizériát, védik a Fideszt, mert jaj megerőszakolnak mindenkit, és más mennyi adót szedne. Emellett technikai analfabéták, és büszkék rá. A legalapvetőbb dolgokat sem tudják megcsinálni egy számítógépen, de még egy telefonon sem. Nekem kell segíteni, de akkor se tanulják meg. Ennek ellenére véleményük van, és terjesztik a butaságot.

Ez most nagyon rosszul érint, mert egyébként értelmesek (nem is tudom hogy lehet emelett értelmesnek lenni... talán eddig nem beszélgettünk komoly témákról), és nem sok barátom van rajtuk kívül.


2018. márc. 16. 10:46
 1/9 anonim ***** válasza:

Erre mondta a római pógár:

"Similis simili gaudet!"

["Hasonló a hasonlónak örül!"]

.

Eddig fel sem tünt, hogy szerinted milyen buták?

2018. márc. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Te választottad őket.
2018. márc. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha halott vagy, azt te nem tudod csak a korulotted elok. Ugyan ez a helyzet ha hulye vagy.
2018. márc. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A középiskolában találkoztunk, ott ők voltak az összes közül a legjobban hozzám hasonlóak. Ezek szerint nem eléggé.
2018. márc. 16. 11:58
 5/9 anonim ***** válasza:
Új barátokat mindig szerezhetsz, én nem bírnám sokáig olyan barátok mellett, akik csak elveszik az energiámat, és nem adnak semmit.
2018. márc. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"buták a barátaim"

"ők voltak az összes közül a legjobban hozzám hasonlóak"

Erre mondja a magyar pógár:

"Madarat tolláról..."

2018. márc. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A LEGJOBBAN. Még a legbutább emberek között is vannak legokosabbak :) Ezek a szavak csupán viszonyítást fejeznek ki.
2018. márc. 16. 14:24
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem is volt pálfordulásom gimiben, mikor rájöttem hogy az addigi barátaim tulajdonképpen teljesen buták és én magam teljesen megváltoztam. Más barátaim lettek...
2018. márc. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, nem tartom magam butának, programozó vagyok, de én sem szeretném, hogy idejöjjön az a csürhe, hasonló okokból. És valóban minden másik párt emelné az adót. 26/N
2018. márc. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!