Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit mondjak a legjobb baratnom...

Mit mondjak a legjobb baratnomnek?

Figyelt kérdés

Ugy erzem, mintha szerelmes lenne belem. Ha nem mondok el neki valamit azonnal, megy a hiszti. Alapbol nem beszelek sokat, de ha valami fontos tortenik az eletemben, elmeselem. A baratommal, mae egy eve egyutt vagyok, ha vele ccsinalok kozos progit, azonnal feltekeny, hogy bezzeg vele elmentem moziba, kajolni, turazni. Ha egy hetig a baratnommel nem csinalok barmilyen progit, megy a hiszti. Ha nem megyek el bulizni, tarsasaggal a hetvegen, amikor idoben is szolok, hogy nincs kedvem, erom, penzem, szinten kiborul. Ha veszek magamnak barmi ujat, irigykedik. Illetve arra is, hogy noiesebben oltozkodom. Egyaltalan nem vagyok kozonseges, de mindig megkapom, hogy mennyire csinos vagyok mar megint, neki ehhez nincs ereje. De oszinten, engem ez hol erdekel?! Prioritasok! Ezeken tul, meg sorolhatnam

Egy aranyos lany volt, es tenyleg kozel allt hozzam, de ezekkel, lassan egy feleve, kikerget a vilagbol. Napi konzaktunk van. Mit kellene tennem? Koszi!



2018. márc. 17. 23:10
 1/3 A kérdező kommentje:
17-18 evesek vagyunk, szakkozepbe jarunk, ez a baj
2018. márc. 17. 23:16
 2/3 anonim ***** válasza:
Semmit, az ilyen embert le kell építeni, amilyen gyorsan csak lehet :)
2018. márc. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
"Úgy érzem, mintha szerelmes lenne belém." Akár ez is lehet, vagy csak azt nem viseli el, hogy barátod van és nem csak ő létezik számodra. Akár így, akár úgy, "le kell építened".
2018. márc. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!