Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek mi baja lehet a...

Szerintetek mi baja lehet a barátnőmnek velem?

Figyelt kérdés

Szóval van egy barátnőm akivel már vagy 4 éve barátok vagyunk, és mostanában úgy érzem hogy gyakran átver vagy hazudik nekem.

Alapvetően nagyon kedves, nagylelkű és segítőkész, de visszahúzódó. Hogyha megkérdezem valamiről a véleményét, nem képes normális választ adni csak hogy "inkább ezt most hagyjuk". Hogyha áthívom filmet nézni, vagy igazából tök mindegy hova, akkor azt mondja hogy tanulnia kell, 10 percel utána meg látom instagaramon hogy egy másik barátnőjével bulizik. Ha akármiről döntenem kell és csak egy kis segítséget, vagy külső információt kérnék akkor egyből mennie kell és az egészet rámhagyja. Nem egyszer fordult elő hogy ő kért tőlem segítséget én pedig mindig segítek neki, múltkor én írtam neki puskát a dolgozatához mert kevés ideje volt. De akkor én is elvárnék legalább egy kis segítséget.

Szerintetek megbánthattam valamivel vagy neki van valami problémája? Esetleg én reagálom túl?



2018. márc. 18. 14:49
 1/7 anonim ***** válasza:
te vagy túl jófej. legyél te is felszínes, ha neki van szüksége valamire, te is jól gondold át, segítessz-e neki, vagy egy félmondattal lerázod, hogy oldja meg.
2018. márc. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak kihasznal, felejtos!
2018. márc. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mindenkinek megy a zöld kéz, aki megpróbál segíteni, de a "hisztis p.csa vagy" kommenteket hanyagoljátok légyszíves. Ha ezt gondolod akkor kérlek fejtsd ki hogy miért :D
2018. márc. 18. 14:53
 4/7 anonim ***** válasza:
Mért nevezed barátnődnek? Vége. Nem a barátnőd.
2018. márc. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha nagyon szeretnéd vele továbbra is tartani a kapcsolatot, akkor beszéld meg vele és mondd el hogy zavar, hogy ennyire hanyagol. Viszont készülj fel további csalódásokra is ezzel együtt!
2018. márc. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha pasi vagy, akkor ideje lenne keringőre vinned már, mert megunta a várakozást, de ha csajszi vagy, akkor is lehet ez persze...manapság.


Esetleg még, eddig kellett a társaságod, megunt, elég volt belőled s van más helyetted.

Sz@rd le, lépj tovább, ha megbeszélni vele nem lehet...

2018. márc. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azt hiszem, ennek barátságnak vége. Mar csak akkor vagy a "barátja", ha szüksége van rád.
2018. márc. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!