Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Srácok, de főleg lányok!...

Srácok, de főleg lányok! Ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés

Nyíltan állítjuk, hogy egymással érezzük igazán jól magunkat, tényleg mint zsák a foltját. Én kimondtam, hogy szeretem, ő is szeret azt mondta, de nem áll készen egy kapcsolatra.

Meg lehet még menteni a helyzetet? Van még esély arra, hogy készen álljon egy kapcsolatra? Esetleg arra van esély,hogy ne távolodjunk el?

Ha végleg eltávolodunk egymástűl nekem végem. Nagyon magányos vagyok, barátaim sincsenek.

Vajon velem lehet a baj? Van rá esély, hogy mégis készen álljon egy kapcsolatra?

Járt már valaki hasonló cipőben? Mit tettetek ilyenkor?

Mi történt veletek ilyen szituációban?

Nagyon fontos nekem <3



2018. márc. 18. 16:16
 1/5 anonim ***** válasza:
49%
hát ez a p-a elúszott. xD
2018. márc. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

kérdezd meg tőle, hogy ő hogy érez, beszélgess a témáról vel, mondd el te is, részletesebben. de figyelj hogy ne érezze magát kellemetlenül


nagy esély van rá hogy ebből már emmi nem lesz

2018. márc. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez a nem áll készen kapcsolatra egy lekoptató duma, igazából nem jelent semmit. Vagyis annyit, hogy veled nem akar összejönni.

Hagyd, csak szenvedni fogsz, ha erőlteted.

2018. márc. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

"nem áll készen egy kapcsolatra"

Ezt azok mondják, akik nem merik a szemedbe mondani, hogy nem akarnak tőled semmit :D Ez a "szép" kifejezés arra, hogy nagyon is készen áll egy kapcsolatra, csak nem veled. Te csinálhatsz bármit, soha nem fog "készen állni", ha meg jön a "nagy ő", akkor egyből kész lesz...

2018. márc. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Hali

Vagy ez a nő-i taktika...

Fussmég párkört, napi kapcsolat iskola munkahely ahol mindenképp van véletlen kontakt ott könnyű!

Ha nem jön össze köszönd meg a leckéket és a tanításokat a fentieknek!

2018. márc. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!