Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb barátom sok szivet...

Reina de Corazones kérdése:

A legjobb barátom sok szivet és puszi smileyet küldött, sokaig üzeneteztünk, meg köszönom drágámmal köszönte meg amit irtam (most mindegy mit irtam). Talán szimpla szeretet vagz talán tetszem neki? Am megnézi néha a Messenger story-mat is.

Figyelt kérdés

2018. márc. 18. 20:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
47%
Feltehetőleg homoszexuális.
2018. márc. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nagyon vicces,ezt meg honnét veszed?
2018. márc. 18. 21:03
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb barátod szóval kérdezz rá. Ne utalgass hanem konkrétan kérdezz rá.
2018. márc. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
:D az hogy nem szeretném a barátságunk elrontani ha estleg egyből rákérdezek: Hé te azért küldted azt mind puszik meg syiv meg stb mert tetszem?
2018. márc. 18. 21:23
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Pedig, ha nem kerdezel rá, akkor csak a bizonytalanság marad. Varni, hogy mikor fog kezdeményezni, ha egyáltalán fog. Talán ő is attól fél, hogy tönkretenné vele a barátságotokat.
2018. márc. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg pont az teszi tönkre a barátságot, ha hagyod kétségek közt szenvedni. Igenis, kérdezz rá konkrétan!
2018. márc. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Tegnap meg az Instagram-on azt a képet vettem észre profil képnek amit tetszik-ltem(like) neki meg kommentaltam.Am. legutobb amikor találkoztunk úgy volt,hogy elhivott magával vásárolni és még a véleményemet is kikérte 2 ingel kapcsolatban.Aztán egy másik boltban szintén a fiús részen nézelődtünk és megakadt a szemem egy hangulatjeles pólón amit aztán meg is vett magának miután letettem a helyére,meg egy napszemcsit is amit viccből felprobáltam tudva h fiúknak való és még jót nevettünk is,mikor viccböl megkérdeztm hogz áll nekem.
2018. márc. 20. 11:07
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

ahhaa... én csináltam ilyet lánnyal, akibe szerelmes voltam.

de csináltam ilyet lánnyal, akivel csak jóhaverok voltunk.


szóval semmit nem lehet kikövetkeztetni ebből szerintem :D


Szóval még mindig ott tartunk, hogy rá kellene kérdezned!

2018. márc. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
56%
még ne állította beléd a szerszámát??
2018. márc. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi is ilyeneket csinálunk a legjobb barátommal,de sok idő után mindig megbeszéljük,hogy nem nem érzünk egymás iránt semmit,talán ezért is vagyunk jóba,mert tudunk erről beszélni.Ajánlom próbáld ki te is,ha tetszel neki akkor barátságosan visszautasítod (ha neked nem tetszik),és ha meg nem tetszel neki akkor ennyi.
2018. márc. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!