Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nektek volt olyan barátságotok...

Nektek volt olyan barátságotok, amiről azt gondoltátok, hogy életre szóló, de végül mégis megszakadt?

Figyelt kérdés

Akár a miértjét is leírhatjátok.


Nekem az elmúlt 2 évben kopott ki egy 15 éves baráti kapcsolatom, minden drámai ok nélkül.

Egyre kevesebbet tudtunk találkozni, aztán a baráti körünk kibővült, vagy mondhatni inkább beleolvadt egy nagyobb társaságba, akikhez nem igazán tudtam közelebb kerülni.

Ő viszont nagyon jó viszonyt alakított ki a többséggel és ezután egyre kevésbé kezdte keresni az én társaságomat, független a nagyobb baráti körtől, én magam pedig egyre kevésbé találtam a közös hangot.

Mostanra pedig az egykori barátság egy haveri viszonnyá alakult.


2018. márc. 18. 20:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, volt. Csúnya és hosszú sztori ahhoz, hogy leírjam, eléggé mellbe vágott, azóta viszont a csaj rám sem mer nézni, tudja, hogy mit tett pontosan.
2018. márc. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
De volt am....Ketto is.
2018. márc. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem egy ilyen barátságom volt.. 2 éves korunktól ismertük egymást. Szomszédok voltunk, szinte mindig csak együtt voltunk. Az iskolában is egy osztályba kerültünk. Aztán 6.-ban iskolát kellett váltanom. 3 évig nem beszéltünk egymással. 3 év múlva megint találkoztunk és elbeszélgetünk de már nem olyan mint régen. Ő és én is változtunk. Én pedáns diák lettem, ő pont az ellenkezője így már nem értjük meg egymást úgy mint régen. Sajnos rossz társaságba került :/
2018. márc. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Volt, régi, gyerekkori barátsag, de nem volt különösebb oka. "Másfelé vetődtünk", más környezetbe kerültünk. Nem olyan ritka ez szerintem. Inkább a "élethosszig" tartó baratság a ritka.
2018. márc. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Volt, de egyáltalán nem csodálkozom rajta. Ha keveset találkozunk, akkor nem csoda, hogy egy idõután eltávolodunk.
2018. márc. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Csak olyanok voltak.
2018. márc. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Volt. Férfi/nő barátság.Nem is olyan régen ért csúnya véget. Olyan volt, mintha testvérek lennénk, hetente beszéltünk, tudtunk egymásról (majdnem) mindent. Aztán az egyik találkozásnál nagyon lekezelően viselkedett, visszagondolva látszik, hogy igyekezett megsérteni. Utána nem vette fel a telefont, nem válaszolt semmilyen üzenetre.

Mint kiderült, összejött egy kolléganőjével, aki féltékeny volt rám, és ezért épített le. Ami fáj még, hogy nem volt annyi gerinc benne, hogy a szemembe mondja az igazat, hanem ilyen sunyi módon intézte.

2018. márc. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!