Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Megéri ez a barátság?

Megéri ez a barátság?

Figyelt kérdés

Nos, fogalmam sincs hol kezdjem.

Van 2 “legjobb” barátnőm, akikkel már nagyon régóta ismerjük egymást.

Az utóbbi időben viszont mondhatni megromlott a kapcsolatom velük. Mostanában mindig piszkálnak, mármint beszólogatnak, olyan dolgokkal amik tényleg megbántanak, és ezt tudják ők is. Sokszor szerveznek ketten programokat, amikből persze kihagynak. Én próbálok mindig kedves lenni velük, elhívni valahova őket. De úgy érzem csak kihasználnak.

De amikor nem beszélek velük, akkor már rohannak hozzám, hogy ne haragudjak rájuk.

Sajnos azok közé az ember közé tartozom, akik magukra vesznek mindent. Lehet nem kellene komolyan vennem a beszólásaikat, de egyszerűen nem tudom nem figyelmen kívül hagyni. Fogalmam sincs mit kezdjek:(



( sajnálom, ha van valami helyesírási hiba, csak siettem.)


2018. márc. 19. 19:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem legyél nyitott mások felé, és ismerj meg új embereket.

Számomra egyáltalán nem normális és elfogadható, ha egy barát beszólogat és direkt megbánt. Meg az is fura, hogy téged kihagynak. Persze nem muszáj mindig 3-an csinálni mindent, de azért az fura, hogy mindig te vagy az, aki kimarad.

2018. márc. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát figyelj azt csak te tudod, hogy neked megéri-e :/
2018. márc. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Eddig inkább nem reagáltam a beszólásokra, de kezd tényleg elegem lenni ebből. Csak olyan rossz ennyi év után:/
2018. márc. 19. 20:15
 4/4 anonim ***** válasza:
Ugyanez most velem is a helyzet. Hárman voltunk jóban, ők ketten jobban elvannak egymással, mint valaha, én meg kiszorultam. Fogalmam sincs, mi lehet ennek az oka. Talán érdemes hagyni őket, hadd menjenek, majd idővel kialakul, hogy újra egymásra találtok-e. Nem tudom. Sajnálom, átérzem, mennyire fájhat ez.
2018. márc. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!