Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ijesztő lenne, ha szülinapodon...

Ijesztő lenne, ha szülinapodon egy srác?

Figyelt kérdés
Ha egy srác, akit csak látásból ismersz és ismerősök vagytok facebook-on felköszöntene, s megpuszilna, valamint megölelne?

2018. márc. 20. 15:56
 1/9 anonim ***** válasza:
56%
Ne siess ennyire, csak köszöntsd fel :D
2018. márc. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen. Nem szeretem a buzulast.
2018. márc. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen, és nem hagynám.
2018. márc. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen.
2018. márc. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Egy kicsit, de tetszene :D ezen a héten lesz amúgy a szülinapom, szóval akár meg is történhet xd

20L

2018. márc. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
50%
A puszinak meg az ölelésnek nem valószínű, hogy örülnék, nagyon nem tudnám hova tenni, ha úgy csinálja akár tolakodónak is venném és amúgy is nem vagyok a legjobb testi kontaktusokban, szóval barátaimat se mindig ölelem meg. De ha élőben odajönne és felköszöntene az jól esne:)
2018. márc. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Metionin ***** válasza:
Nagyon. Egyrészt látásból ismert ember nem ismerősöm fészen. De oké, köszöntsön meg. Honnan tudja a születésnapomat? Elég kevesen tudják és a fészbúkom se írja ki. Plusz ha a srác ölelkezni meg puszilkodni akarna akkor biztosan nem ismer, mert én ezektől irtózom. Ölelést csak a nagyon közeli barátaimtól fogadok el, puszit soha senkitől. Szóval nekem ez úgy jönne le hogy egy látásból "ismert" idegen kinyomozta a születésnapom és beletolakodik az intim szférámba anélkül hogy valóban tudná kiféle vagyok.
2018. márc. 21. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Azért írtam ki a kérdést, mert ezt terveztem ^^”. De nem sült el a legjobban... Amikor jött (suliba), későn vettem észre, de azért megszólítottam, hátha megfordul... Hát hallotta, de nem állt meg. Majd írtam neki facen, mire végül visszaírt egy "Koszonom"-et.

:(

2018. márc. 21. 08:39
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha egy srác, akit NEM ismerek csak úgy random megölelne és megpuszilna, keresgélhetné a tökeit aztán.
2018. márc. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!