Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Beilleszkedési gondokkal,...

Beilleszkedési gondokkal, lelki támadással nap mint nap találkoztok az iskolában, munkahelyen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Soha nem tudtam beilleszkedni sehova. Mindig voltak kapcsolataim,haverjaim,de a többség kiutált,lelkileg ott tiport el,ahol tudott. Ez mind a gimnáziumra,mind az egyetemre jellemző volt.Most kezdtem el dolgozni 8hónapja,de itt is rengeteg támadás ér,hiába végzem lelkiismeretesen a munkámat. Nyilván kezdőként hibázom,de csak leteremtést kapok.

Rosszul érint,hogy akárhova megyek,akár hova kerülök mindig ugyan az. Nem fogadnak el.Piszkálnak stb.

Esetleg van még,aki hasonló gondokkal küszköd? Hogy viselitek? Hogy reagáltok?Hogy kezelitek? Én alkalmatlan vagyok,hogy kiálljak magamért,így el is vagyok tiporva. Még tudnék erről mesélni,de max privibe.


25/L



#terror #bántalmazás #lelki támadás
2018. márc. 20. 16:04
 1/3 anonim ***** válasza:
92%
Velem is sokszor ez volt mert nem nem vagyok magas, egészséges és nem azokat a sablon dolgokat csinálom mint az átlag emberek. Nem is igazán foglalkozok már az emberekkel. Néha próbálok velük beszélgetni de attól sem török össze ha csak magamban vagyok. 26/F
2018. márc. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szerencsére nem, pedig én is érzékeny vagyok ezekre


8. osztály

2018. márc. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
71%

Ilyen idős létedre nem igazán értem, miért játszod a rugdosható szemeteskukát....

Nincs önbecsülésed, büszkeséged?


Kezd el gyakorolni, hogy felemeled a hangodat.

Mikor üvöltöztél utoljára akár örömödben? Pótold, ha még nem.

Ők is csak emberek s ezt sose feledd, így amit adnak, azt vissza is adhatod jó nagy hangon akár.

Persze, nem kell átesni a pacin, mint ford fairlane kalandjai című filmben, de ha jó nagy popófejjel talizol, azt is megérdemli.


Mi lesz veled, ha nyakunkba varrják a migriket?

2018. márc. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!