Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Túlgondolom a dolgot vagy ez...

Túlgondolom a dolgot vagy ez a normális viselkedés?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőmnek,(22 éves) akivel már szinte testvéri (volt) a viszonyunk, nagyjából 4hónapja kapcsolata van. Ez az első komoly kapcsolat az életében. Ezzel egyidőben a mi kapcsolatunk elkezdett ,,semmilyenné” válni. Előtte napi szinten beszéltünk, szinte mindennap találkoztunk. Amióta a szerelem beköszöntött az életébe, úgy érzem, hogy az egész világot kizárta. Nem hív, nem keres. Én többször próbáltam elhívni kávézni, moziba vagy csak beszélgetni. De általában lemondja,nem jelentkezik vagy siet. Próbáltam már vele erről beszélni, de ő ebben nem látja a problémát, én pedig lassan belefáradok az egyoldalú próbálkozásokba.

Félreértés ne essék, örülök a boldogságuknak! De közben a barátnőm is hiányzik.

Nem azt várom, hogy ugyanannyi időt töltsünk együtt, mint előtte, de nem is szeretném elveszíteni őt.

Köszönöm a segítséget!


2018. márc. 20. 21:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha a saját példámból indulok ki, nagyon felejtős.

Velem ugyanezt csinálta a "legjobb barátnőm", akivel veletek hasonlóan igazi testvéries, mindennapos kapcsolatunk volt.

Jött a pasija, és mintha elvágták volna a kettőnk kapcsolatát. Egyszer próbálkozott visszacsinálni, de utána ugyanúgy elhanyagolt. Lassan 1 éve. Ha újra visszajönne sem lenne semmi ugyanolyan, mint a pasija előtt. És én nem is értem ezt az ostoba viselkedést, én egyik párom miatt sem hanyagoltam sohasem!

2018. márc. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hali. Ha ez az első komoly kapcsolata akkor valamilyen szinten érthető. Elvileg ilyenkor meg kell találni a középutat a kapcsolat es a barátság között. Ez nyilván nem megy mindenkinek. Ha ő meg most kitalálta hogy nagyon szerelmes akkor valszeg nem lesz középút. Szeretnék többet seģíteni, de sajnos eddig csak kapcsolataim voltak és barátaim nem nagyon :D. Vagyis ilyen jók biztos nem.
2018. márc. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Lesz majd olyan, hogy sírna a válladon. Egyébként egyetértek az elsővel.
2018. márc. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ez volt a barátnőmmel, egy idő után én sem kerestem, nem írtam neki, nem akartam, hogy úgy érezze, hogy "féltékeny" vagyok a barátjára. Volt, hogy eltelt pár hét, egy hónap úgy, hogy egyszer sem keresett. Aztán eszébe jutottam, találkoztunk, ugyanolyan volt, mint előtte. Igazából még most is ugyanolyan a kapcsolatunk, csak már nem naponta, hanem pár hetente találkozunk. Elfogadtam, hogy már nem vagyok olyan fontos neki, emiatt nem fogok veszekedni.
2018. márc. 21. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én ezt eddig szinte minden barátomnál tapasztaltam.

Kivéve egy házasnál.


Első kapcsolata, szóval egy picit meg lehet érteni. Mondjuk nekem, amikor kapcsolatom van, akkor is van igényem a barátaimra.

De ahogy írták: fog ő még sírni a válladon. Enegm több évig leszart az egyik gyerekkori barátom, kapcsolat vége felé meg még éjszaka is hívogatott, hogy panaszkodjon. Elegem vn az emberekből.

Na, de kitartás, hátha nálad jobban sül el.

2018. márc. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem normális, ezt velem is eljátszotta a "barátnőm", akit testvéremként szerettem addig.


Amikor "szerelmes" lett, onnantól kezdve leszart, minden találkozót lemondott, vagy a párjával együtt jött 20-25 percre.


Meguntam és bár nagyon fájt, leépítettem a kapcsolatot "haveri"-szintre.

2018. márc. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!