Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van egy lány amivel meg...

Van egy lány amivel meg romlott a barátságunk, de most újra barátok akarunk lenni, de én úgy érzem ezért csak én teszek meg mindent. Mi tévő legyek most?

Figyelt kérdés
12 éve ismerjük egymást (2év óvoda,9 év suli). Nyáron szerelmet vallottam neki, de visszautasított és a barátságunk ami így is romlóban volt teljesen tönkrement. Most újra barátok akarunk lenni, de én úgy érzem, h csak én teszek meg ezért mindent. Ő ha rólam van szó elnémúl, ha beszélgetünk van, h nagyon kedves, de van, h furcsán viselkedik, van, h sokat, és van, h nem keveset dumálunk. Én meg mindent szeretnék azért megtenni, h újra barátok legyünk, de közben még mindig bele vagyok esve. Nem tudom mi tévő legyek, h legalább barátok legyünk.

2018. márc. 21. 22:23
 1/5 anonim válasza:
Szerintem megcsal téged, ha ennyi ideje ismered megeshet az ilyen..
2018. márc. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nagyon rossz helyzet, teljesen megértelek. :( A lényeg hogy barátkozni akarsz vele, de még mindig szerelmes vagy. Van ennek így értelme szerinted? Nincs... Ezt ő is tudja, ezért viselkedik így. És azt is tudja feltehetőleg, hogy nem is lesz soha semmi több köztetek. Nem akar félreérthető jeleket adni. Ha akarta volna valaha is, akkor úgy alakítja a dolgokat már korábban.


Drasztikusnak hangzik, de én azt javaslom - úgysem fogadod meg-, hogy zárd ki teljesen az életedből, ha valaha is tovább akarsz lépni és nem akarsz ennek a szerelemnek az árnyékába járni egy életen keresztül is akár. :(


Annyit még megtehetsz esetleg, hogy újra beszélsz vele, de előtte már tudatosítod magadban, ha nem lesz a válasz, akkor ezzel teljesen lezárod a dolgot.

2018. márc. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
*árnyékában
2018. márc. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Engedd el haver.. jobb lesz..
2018. márc. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ebből nehezen lesz újra barátság, ha te szerelmes vagy belé. Szerintem, ne erőltesd a dolgot.
2018. márc. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!