Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak? A háta mögött...

Mit csináljak? A háta mögött kibeszélte az egyik barátom a másikat!

Figyelt kérdés

Hárman vagyunk legjobb barátok. Az egyik barátunk (most ő legyen A) beteg (de csak megfázott semmi komoly) ezért egy hétig nem volt (lehet, hogy tényleg túlzás egy kicsit, hogy egy kis köhögés miatt egy hétig otthon marad, de 1:legalább tényleg kigyógyítja magát, 2:most vagyunk 8-osok,és a felvételi miatt, már ráfért egy kis pihi). A lényeg az hogy a másik barátunk (ő legyen B) egész nap mondta nekem, hogy mennyire idegesíti, hogy egy kis köhögés miatt egy hétig otthon maradt a barátunk. B mindig mondja, hoyg a szülei akkor sem engedik, hogy otthon maradjon, amikor a halálán van,ami nem nagyon igaz, mert volt olyan amikor azért nem jött suliba, mert előző nap szóbelin volt. Szinte egész nap mondta, hogy mennyire idegesíti, hogy ezért A otthon maradt,és ez nekem rosszul esett. Mármint az, hogy így beszélt a legjobb barátunkról. Most nem tudom mit csináljak. Elmondjam ezt A-nak?

Vagy tartsam magamban, hogy miket mondott B A-ról?



2018. márc. 22. 16:38
 1/3 A kérdező kommentje:
+ azért fért rá a pihenés, mert nagyon keményen hajtott, nem úgy mint B... Lehet, hogy egy kicsit féltékeny is B A-ra...
2018. márc. 22. 16:40
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem hagyd rá. Lehet, hogy csak rossz napja volt vagy kicsit féltékeny, mert ő is pihenne egy hetet otthon,de valamiért nem tudja megtenni (pl. nem engedi a lelkiismerete, hogy otthon maradjon megfelelő indok nélkül).

Esetleg beszéld meg vele ezt a dolgot, hogy ez téged zavar, amikor A nincs ott.

2018. márc. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
84%
Hát, talán ne mondd el, hátha csak rossz napja volt, de tartsd észben. Mert az is lehet, hogy félreismertétek...
2018. márc. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!