Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van az osztályomban egy lány...

Szandi2013 kérdése:

Van az osztályomban egy lány aki ha beszélgetünk akkor szokta a számat nézni, ha mással beszélgetek és ő közvetlen ott van akkor sem azt nézi aki beszél hanem engem. Mit jelenthet?

Figyelt kérdés
És még eléggé kedves velem, sokszor figyeli azt hogy pl nem e hagyok el semmit, meg nem fázok-e. Az utóbbi időben elég érdekesen érzem magam vele. Mintha több lennék számára, legalábbis ahogy szokott nézni rám. Szerintetek ez mit jelenthet. Vagy jelenthet valamit egyeltalán? Amúgy én is lány vagyok.

2018. márc. 23. 17:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem bejössz neki.

Vagy feltűnő a rúzsod.

2018. márc. 24. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bajszod van. És kibeszél a hátad mögött.
2018. márc. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem csak borzaszto halkan beszelsz de nem akar folyton visszakerdezni mit mondtal igy kenytelen szajrol olvasni+megkedvelt teged es szeretne a baratod lenni

Vaagy

Van valami a szadon. Kajamaradeek stb ilyen kis cuccok

Esetleg rosszul allnak a fogaid

2018. márc. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Lehet, hogy bejössz neki, de lehet csak ő így mutatja ki a barátságát.

Beszélj vele többet.. ismerd meg, hogy egyáltalán milyen a személyisége. Lehet ő alapjáraton ilyen.

2018. márc. 31. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!