Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy viseled el a barátok...

Hogy viseled el a barátok hiányát?

Figyelt kérdés
Már aki érintett ebben.
2018. márc. 23. 19:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Mikor hogy. Ha rám jön a beszélgethetnék akkor nagyon kínkeservesen.
2018. márc. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%
Az egyetlen barátom hiánya révén úgy érzem magam, mintha a lelkem összetört tükrén mennék végig. Minden szilánk egy-egy boldog emlék mely sebként nyilal szívembe...
2018. márc. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az egyik legjobb barátom több száz kilóméterre költözött tőlem, több mint egy éve nem láttam. Szinte minden nap beszélünk de az nem olyan. Egyedül vele tudok megbeszélni mindent, minden nap hiányzik, rosszul viselem. Aznap mikor megtudtam hogy elmegy egész nap sírtam utána is párszor aztán aznap is. Borzalmas volt és most is az de igyekszek értékelni hogy ennek ellenére ilyen jó barátok vagyunk még. Remélem majd úgy alakul az életünk hogy közel leszünk egymáshoz.
2018. márc. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80%
1-2 barátom volt eddig, de egyik sem hiányzik. 10 éve elvagyok egyedül, illetve a családdal. Jó dolog antiszociálisnak lenni.
2018. márc. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egy barátom van az se a közelben lakik és nem nagyon érünk rá folyton beszélni. Van, hogy hiányzik a társaság, mert iskolában mindig voltak haverjaim, akikkel lehetett hülyülni, most meg már nem lehet haverkodni, mert felnőtt nőként valahogy mindig eljutunk ahhoz, hogy kapcsolatot akar, amit én meg nem. Amúgy eléggé elvagyok magamban is, meg introvertált vagyok, úgyhogy leküzdöm, de vannak napok, amikor el tudnám viselni, ha lehetne poénkodni valakivel, vagy elmenni valamerre. A munkatárasakkal is lehet, de az nem ugyanaz.
2018. márc. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Clay Morrow ***** válasza:
Nagyon jól. És nem vicc.
2018. márc. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Párkapcsolattal
2018. márc. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!