Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Milyen témákat tudnék felhozni...

Milyen témákat tudnék felhozni egy internetes barátság elején?

Figyelt kérdés
Szeretnék interneten keresztül is barátokat keresni, de elég hamar kifogyok a kérdésekből, témákból.Mondanátok olyan témákat amikből sokat ki lehet hozni, és ha lehet minél többet?

2018. márc. 23. 20:00
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az igazi barátság abból fakad, hogy valami közös húzóerő tartja a beszélgetést ébren.


Elkotyogom, hogy utálom a macskákat, mert önteltek, te elmondod, hogy utálod a kutyákat, mert nincs jellemük, közben elmondom, hogy utálom ha megrágcsál, karmol egy állat, te erre mondod, hogy téged is állandóan megrág (mutatsz egy fotót a karodról) de nem zavar, közben észreveszem a fotóról a szobában a kuplit, vagy a könyveket, jön az újabb téma....


Ez olyan mint egy tenisz (pingpong?) játszma. Én szerválok, a válaszoló reagál, utána nekem kell a labdát életben tartani.


Addig megy a meccs, amíg azonos erősségű a két játékos. Ha én túl hülye vagyok hozzád, hamar megszakad a beszélgetés. (és fordítva is igaz).


Tesztelés gyanánt írj rám privit, kíváncsi vagyok hogyan kezded el!

2018. márc. 24. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
55%
Teljesen átlagos hétköznapi témákat.
2018. ápr. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!