Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Legjobb baratnom szulei...

Legjobb baratnom szulei valnak. Hogy segitsek neki?

Figyelt kérdés
Anyukaja megcsalta tobbszor az apukajat es a gyerekeivel is szemet. A szulei sokat veszekednek es ugy nez ki valni is fognak. Aki elt mar at ilyet akkor meg tudja mondani h ilyenkor mi esik jol mit mondjak? Vagy hozzam szoba? Vagy hanyjam es inkabb tereljem el a gondolatait errol? Vagy ha szomoru es elkeseredett es bizonytalan es azert sir mert nem tudja mi lesz akkor hogy segitsek neki? Mert az egesz rajtam csattan a baratnom a feszultseget is rajtam tolti ki es tanacsot is tolem ker de velem szerencsere nem volt semmi ilyen es nem tudom mit csinaljak hogy ne szenvedjen ennyire es a tanulmanyai is romlanak...:C 14l

2018. márc. 24. 18:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Jelenleg nekem is válnak a szüleim és sokat balhéznak. Én nem mondtam még el a suliban senkinek mert nem akarok semmiféle felhajtást. De sokszor vagyok nagyon szarul.. Eléggé megvisel.. Random szituban ne hozd szóba! Nagyon rossz állandóan erre gondolni.


Mondd meg neki hogy te ott leszel vele és itt vagy vele bármi is van/lesz. Hadd sírjon a válladon, hagyd. Nyugodtan beszélgess vele ha szeretné ő is. Nyugtasd meg az általános hülye (nem lesz gond, túl leszünk rajta stb.) szövegekkel. Mondd meg neki hogy fontos hogy ne csússzon ki a lába alól a talaj. És legyél vele, támogasd.


Csináljatok suli után programokat, mondd meg neki hogy csináljon valami olyat ami kikapcsolja és örömét leli benne.


Fontos hogy mellette legyen valaki, mégha ez neked is nehéz, hidd el végtelenül hálás lesz.

14L

2018. márc. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Koszii<3 oke akkor ugy lesz ahogy leirtad. Neked is kitartaas:C
2018. márc. 24. 19:13
 3/5 A kérdező kommentje:
Es bar en nem ertek ehhez, de szerintem te is beszeld meg valakivel akiben megbizol. Vagy ha masnem enis szivesen meghallgatlak<3
2018. márc. 24. 19:16
 4/5 anonim ***** válasza:
köszi. Szerencsére nekem is van egy (sulin kívüli) nagyon jó barátom :)
2018. márc. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Jaa okee akkor jo<3
2018. márc. 24. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!