Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nem ciki az, amikor egy férfi...

Nem ciki az, amikor egy férfi a barátnőjének tampont vásárol a boltban? Nem röhögi ki a pénztáros?

Figyelt kérdés
2018. márc. 26. 11:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Dehogynem. Kiröhögi, elmeséli az összes ott dolgozónak, és a biztonsági kamera felvételét feltötik a youtubera. Mindig ez az eljárás.
2018. márc. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Mire benő az ember feje lágya, addigra rájön hogy rajta kívül mindenki más is szokott például szarni, így a vécépapír vásárlása nem világszám, sem produkció amire mindenki felfigyel. Ha kicsit idősebb és rájön hogy baszni is teljesen természetes, már a koton vásárlása sem ad a pironkodásra okot. A megvilágosodás másik szintje, hogy 'minden' nő menstruál és ezt igyekszik valahogy kezelni, amit valakinek meg kell venni. Ha nem neki, akkor sajnos neked. Vagy valamilyen kifordított logika szerint azt gondolja szerinted a pénztáros hogy az neked kell? Mert akkor pelenkát soha az életben ne vegyél, azt akár felnőtt férfiak is hordanak.
2018. márc. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel a logikával meg nők ne vegyenek óvszert, mert kiröhögik, hisz nem is ő fogja használni...

Komolyan, ez max 15 évesen ciki, amikor azt hiszik a kamaszok, hogy körülöttük forog a világ...

2018. márc. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Arra a pénztárosra gondolsz, aki már ott ül öt és fél órája, fáj a háta és a halálba kívánja az egészet mert már rég menne haza pihenni és elege van a vásárlókból? Nem, szerintem totál hidegen hagyja, hogy te mit veszel. :D
2018. márc. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Hát az enyémet még egyszer sem röhögték ki.

Mármint a páromat. :)

2018. márc. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Szerinted a pénztárosok nem emberek, hogy ne kerültek volna még ilyen helyzetbe? Vagy olyan hülyék, hogy azt hiszik, hogy aki vesz valamit, azt csakis kizárólag saját használatra vásárolja? Pl. cumit, bebietelt, kutyakajat is?
2018. márc. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Minden fellépés kérdése.
2018. márc. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Én pl. még meg is szoktam kérdezni a pénztároscsajt, hogy tartanak-e fekete kotont?

_ Miért kellene fekete?

- Mert az slankít.

:)

2018. márc. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Utolsó :D


Kérdező: miért röhögné? Egyrészt haálosan leszrja, ki-mit vesz, másrészt az állásával játszik.

2018. márc. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
8%

Slankít. :D


Minden napra jut egy vigyorognivaló. Ment a zöld. Remélem, oda is ér, mert egy-két napja mindenki bekeményített ezen a fórumon. :D


Úgy törlik a kérdéseket, hogy ihaj. Tegnap belefutottam jópárba. Még ki sem írtam a válaszom, de már ott sem volt.


Kicsi Off: tegnap a családi kapcsolatok kategóriában volt egy kérdés, ami eleve abszurd volt, de nem magát a kérdést törölték, hanem a válaszokat. Jah, ma reggelre magát a kérdést is, mert nem találom. Remélem, nem harapják le a fejemet, mert szóvá tettem, mert ma délelőtt is eltűnt pár kérdés, amit el szerettem volna olvasni, de mire oda kerültem volna, hopp, sehol sem volt. ON

2018. márc. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!