Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan ne foglalkozzak az...

Hogyan ne foglalkozzak az olyan emberekkel akik csak kihasználnak?

Figyelt kérdés
Felmerült a gyanúm hogy egy fiú barátom meglehetősen kihasznál.Mondja, hogy szeret latszik is de az a helyzet nem kérek ebből.Hogyan tudnék nem foglalkozni vele ha közben nagyon szeretem?Azt tudni kell a mi kapcsolatunkról, hogy regen majdnem összejöttünk, elkezdett füvezni es megbutult ahogy van,(mostmar régóta nem) es azóta azt mondja csak szeret es nem kell neki csaj.így hát lett egy eleg jó baratságunk szexualis kapcsolattal.Én szeretem a fiút és ezért nem tudok kiszállni ebből.Nem biztos hogy kihasznál de a lényeg nem érzem így már jól magam, és sajnos hagytam, hogy ez legyen, "hátha megszeret egyszer".
2018. márc. 26. 15:03
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Értem. Nekem is lenne egy kérdésem. KI... A... FASZT... ÉRDEKEL...


Ott a kékvonal megfelelő szakemberekkel biztos értékelni fognak.

2018. márc. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez az oldal arra valo hogy kerdeseket tegyunk fel,esetleg tanacsot kerjunk.Ha neked nem megy egyik se miert nem keresel valami mast?:D
2018. márc. 26. 16:14
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Ott van kekvonal! :D

Nem látsz esetleg süket vagy?!

2018. márc. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Látszik van igény az ilyen kérdésekre :D

na ennyit erről

2018. márc. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha az embernek van egy kis méltósága, akkor egyszer kétszer még ki lehet használni, de aztán már nem. Engem is volt, hogy kihasználtak, de utána leginkább dühöt és haragot éreztem, nem dilemmáztam.
2018. márc. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó:)
2018. márc. 26. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!