Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Úgy érzem kiközösít a baráti...

Úgy érzem kiközösít a baráti társaságom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

4en vagyunk jó barátok. Ezzel csak az a baj hogy 4ünk közül az egyik, nevezzük Lauranak, valahogy a középpontba került. Szinte mindharman csak az ő barátságáért küzdünk...ő pedig ezt kihasználva kedvére válogat közülünk. Régebben csak ketten voltunk Laurával és talán ezèrt alakult úgy, hogy vagy a másik kettővel van egyszerre vagy csak velem. De amikor velem van akkor jófejségből hívom a többieket is. Ellenben, mikor velük van engem mindenki leszar. Vannak más barátaim de ők nem olyan közeliek és nekik is megvan a saját kis klikkjük. Így hát sokszor vagyok egyedül. Ez az egyik ok amiert nem hagyom őket ott a kis versenyükkel meg a fődíjjal együtt. A másik pedig az, hogy azok a kivételes pillanatok amikor csak én vagyok Laurával vagy csak a másik kettővel azok nagyon jók. Poénkodunk, és úgy érzem hogy tartozok valahová és szeretnek...


Nemtudom mit csináljak, szeretnék tanácsokat, véleményt és/vagy hasonló személyes tapasztalatokat kérni. Negatív dolgok is jöhetnek ha úgy érzitek.

15/L


2018. márc. 27. 19:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezt most nagyon őszintén írom. Vagy beszéld meg velük, hogy érzed magad, ha tényleg barátok, vagy hagyd őket a fenébe. Jobb egyedül, mint rossz társaságban. Esetedben úgy értem, hogyha leszarják a fejedet, akkor ők nem a barátaid. Én kb az egész alsó tagozatot egyedül töltöttem, nem voltak barátaim. Sőt, igazából életemben nem volt egy IGAZI barátom sem. De végül megérte várni. Nem keveset kellett várnom, s végül anélkül csöppentek bele az életembe, hogy kerestem vagy kívántam volna. Aztán értettem meg igazán, hogy jobb egyedül, mint rossz társaságban, vagy a igaztalan "barátok"/emberekkel lenni.

Volt régen egy "barátnőm", de már jóval hamarabb rájöttem, hogy igazából nem az. Aztán negyedikben elhatároztam magam. Rohadt nehéz volt, elmondani nem tudom. Elé állni, aztán még ki is mondani, de ami még nehezebb volt, az utána következő napok, amikor ismét egyedül maradtam. Aztán rájöttem, hogy nem is rossz! Miért? Mert nem volt igazi.


16/l

2018. márc. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem tapasztaltál még barátságot. Építsd le e kapcsolatokat és keress normális embereket magad köré.
2018. márc. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!