Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nagyon tetszik egy ausztrál...

Nagyon tetszik egy ausztrál csaj, hogy tudnám vele felvenni a kapcsolatot, hogy ne ijesszem meg?

Figyelt kérdés
Már évek óta nagyon tetszik nekem egy ausztrál csajszi és nem tudom, hogyan vehetném fel vele a kapcsolatot. Természetesen csak barátilag szeretném, mert van párja és ezt tiszteletben tartom. Nekem elég lenne az, ha vissza írna ill. chatelhetnék vele facen. Nem tudom, hogy kezdjek hozzá, mert félek elutasít vagy megijesztem és félre fogja érteni a szituációt. Azt szeretném tudtára adni, hogy csak barátkozni szeretnék vele. Annyira ütős külseje van, egyszerűen brutális ahogy kinéz. Nos, tanácsot szeretnék kérni, hogy miképp közeledjek hozzá, hogy ne ijesszem meg? Az a baj félénk típus vagyok és nagyon nehezen merek kezdeményezni.

#barátkozás #ausztrálcsaj #ütőscsaj
2018. márc. 29. 13:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Ezen a szituáción nincs mit "félreérteni", csorgatod rá a nyálad pár éve, gondolom néha ki is vered rá, ennyi. Ő ezt pontosan annak fogja látni, ami.


Amúgy az instagram puncikák nem ijedősek, nem kell ettől tartanod.

2018. márc. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Dehogy is én olyat nem szoktam :D csak nézegetni max :D
2018. márc. 29. 13:52
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Vedd fel a kapcsolatot a barátjával és kérdezd meg, hogy ellenére van-e ha a bomba testü csajával csak lelki szinten tartanád a kapcsolatot. Esetleg küldhetne egy fürdőrucis képet is, persze szigoruan a csajszi barátságának az életben tartásáért.
2018. márc. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
24%

Megijeszteni nem fogod.De 99% hogy nem ír vissza sőt meg se nézi.Szerinted hányan csorgatják a nyálukat ilyen ilyen lányok után ?

Ha valami eredetit tudsz neki írni akkor visszaírhat.

Pl szerkessz róla képet vagy videót (ne gagyin).

2018. márc. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Ez jó ötlet. Amúgy igen, már 1x írtam neki, megdicsértem a nevét de meg se nézte :D de valami eszméletlen külseje van...
2018. márc. 29. 14:01
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos az a kórképed, hogy: BETEG vagy!

Te mit szólnál, ha a barátnődre/feleségedre hajtanának rá vadidegen beteges pasasok, akik nőt -testközelből- még csak gumiból láttak?!

2018. márc. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Szerintem a rajongás és a betegség között van némi különbség. Attól, hogy nagyon tetszik egy nő, még nem leszek beteg. Lehet furcsa, hogy van idegen csaj ennyire tetszik, de közel sem beteg.
2018. márc. 29. 15:09
 8/16 A kérdező kommentje:
Beteges az lenne ha zaklatnám
2018. márc. 29. 15:14
 9/16 anonim ***** válasza:
68%
Nyugodtan irhatsz neki. Barmit! Semmit nem ersz el vele. Par eve enis ez fajta csaj voltam akire csorgattak a nyalukat a faszik na de nem voltam hulye, tudtam miert... es ha irtak azt is tudtam miert. Ugyhogy hagyjuk ezt hogy azt hiszed majd te megvaltod a vilagot es ha majd te irsz azt o egi jelnek veszi :D. Persze csodak is vannak, es vegeredmenyben enis az instarol talaltam meg vegul a parom :D persze nem kerestem.
2018. márc. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
volt pár csaj, akikre rá írtam és azóta is tartom velük a kapcsolatot és jó barátságban vagyok velük, mert nem kezdek ki velük és ezt értékelik, nagyon értékelik, hogy csak barátságot szeretnék és nem nyomulok. szóval ebben az esetben van esélyem.arra gondoltam, hogy megírom neki meséljen az ausztrál szokásokról, ételekről, kultúrákról. Szal nem nyomulni akarok rá, hanem csak barátkozni vele.
2018. márc. 29. 17:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!