Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek röhejes, ha így...

Szerintetek röhejes, ha így akarok beszélni a barátnőmmel?

Figyelt kérdés

Mostanában sokat veszekedünk a barátnőmmel, és le akarok ülni beszélni vele komolyan. Arra gondoltam, egy lapra összeírom amiket mondani akarok, vagy pontba szedem amiket kérnék tőle és amiken én is tudom, hogy változtatnom kellene. Lehet megmondom neki előtte, hogy ő is csináljon ilyet. Szerintetek nevetséges, vagy hasznos és így egyszerűbb lesz megbeszélni a nézeteltéréseinket?


20/L



2018. márc. 29. 17:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha néztél Agymenőket akkor talán emlékszel, hogy ez ki tud jönni gázul is. De ha nem sértődékeny és Te sem vagy az és igazán értelmes dolgokat írtok fel, akkor lehet haszna.
2018. márc. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
54%
Szerintem ez nevetseges... Ha van valami probléma a kapcsolatotokban akkor azt szemtől szembe meg kell beszelni nem pedig összeírogatni aztan ppt-s kiselőadást tartani neki belőle. Ennyi erővel messengeren is megírhatnád neki. Ha attól félsz hogy személyesen kell vele beszelned akkor meg témyleg súlyos gondok vannak..
2018. márc. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
56%

Nem fogsz elérni egy derkas sértődésen kívül semmit :)

Igen, a normális az lenne, ha az emberek képesek lennének rögtön megbeszélni a nézeteltéréseiket, azon melegében elsimítani őket, de nagyon sok ember konfliktuskerülő. Nekem is volt egy ilyen barátnőm, az agyamra ment. Ha rögtön megpróbáltam tisztázni vele a dolgokat, akkor a hátam mögött én voltam a problémázós köcsög, ha ráhagytam, akkor fél év múlva még nagyobb köcsög voltam, mert addig szó nélkül és hazug jópofival dédelgette és gyarapítgatta az agymenéseit. Magától soha ki nem nyitotta volna a száját, pedig butácska is volt szegény, a konfliktusaink 90%-át az okozta, hogy valamit félreértett, vagy egy tök apróságon berágott és addig agyalt rajta, amíg már elhitte, hogy mekkora szemét vagyok.

Ha ilyen megoldások jutnak eszedbe, minimum az egyikőtök is ilyen, mint ő volt. Ennek is csak sértődés lesz a vége, a konfliktuskerülőt merész ötlet szembesíteni bármivel :D

2018. márc. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Félre ne értsétek, nem az éves bajaimat akarom összeírni, egyszerűen csak tudom, hogy amikor beszélnénk valamit vagy veszekedünk akkor nekem nagyon sok fontos dolog nem jut eszembe.


Köszönöm szépen az eddigi válaszaitokat, megfontolom hogy lehet sértödés lesz belőle..

2018. márc. 29. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!